Turan Harekatı

Published in Turkey - First steps in eRevollution - 19 Jan 2016 11:14 - 5

http://i.hizlir.com/A5DWJB.png
Selamlar Dostlarım,

9.Gün Sabahı saat 10 sularında Turan Ordusu'nu kurduk. Fakat hem oyunun yeni olması hemde bilgilendirme amaçlı bir makale gereksinimi duydum. Umarım faydalı ve yararlı bilgiler verebilirim. 

Hedefimiz,

- Öncelik hedefimiz e-Türkiye çıkarları için çalışmaktır. 
'Sen ben yok. Biz varız.'

Bu doğrultuda biz ordumuzda bulunan arkadaşlarımızla birlikte hareket ederek ülkemiz için vuruş yapmaktan çekinmemeliyiz. Gerektiğinde diğer MU liderleriyle fikir alışverişi yapacağımızdan şüpheniz olmasın.  MU üyelerimizden bazı ricalarım olacaktır. Malum daha 9.gün. Sizden ricam elinizde bazukaları ve barları saklayınız. Ayrıca olabildiğince az cc harcamaya çalışınız.  Ne kadar az cc kaybedersek o kadar iyidir.  Her gün sabah saat 10.00'da oyun yenileniyor. Şuan ekmekler kara borsa gibi gold-q5 ekmek takas yapılarak satmaya çalışıyorlar. Mümkün olduğunca az  gold harcayalım. Goldlarımızı öncelikle eğitim alanlarına harcayalım. 

Bu gün saat 18 sularında sona eren İsrail cephesi içinde  fena olmayan vuruşlar attığımızı gördük.  Tabi daha her şeyin başındayız. Ne olacak ne değişecek bilemeyiz fakat bana kalırsa mantıklı MPP'ler imzaladık diyebilirim. Yarın Mısır cephesi açılacak. Mısır cephesinde sizden özellikle ricam bozuka ve bar kullanmayınız. Mısır kolay bir cephe olacağını tahmin ediyorum. Bu yüzden bozukalarımızı ve barlarımızı olabildiğince biriktirmeli ve ileride kullanmalıyız. 


Ayrıca chat kanalımızı kurduk. Rizonda '#TuranOrdusu' Kanalına girmeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde ordu için bir Whatsapp grubu kurmayı planlıyorum. Kısa sürede bunun için faaliyete geçeceğim. 

Sizleri Turan Ordusuna davet ediyorum.
Turan Ordusu 

Support

kanuni

Comments (5)

v+s 109
V
v
v
v