Hammer Time

Published in Turkey - Social interactions and entertainment - 18 Jan 2016 06:20 - 8

Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi ittifak ve MPP konusunda ilk somut adımları atmış bulunmaktayız. Oyunun erken safalarında kazanabileceğimiz bütün avantajları değerlendirmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda başkası önce davranmadan bonus konusunda da bir an önce adım atmamız gerektiğini düşünmekteyiz. Bonus konusunda izlenmesi gereken yol için sizlerin de fikirlerini alabilmek amacıyla Google Drive üzerinden makale ve anket yayınladık.

Bu makalenin tamamını neden oyun üzerinden değil de Google üzerinden açtığımızı düşünenler olabilir. Şu an için diğer ülkeler tarafından dikkat çekmek istemiyoruz. Ayrıca IRC’e katılım az olduğundan ve henüz aktif meclisimizin olmamasından dolayı anketin daha faydalı olacağını düşünüyoruz.  

Aşağıdaki linkten bonuslar hakkındaki izlenebilecek senaryolar, gerçekleşebilecek olasılıklar gibi durumlar hakkındaki detaylı incelemeye ve ayrıca fikrinizi belirtebileceğiniz, oy kullanabileceğiniz anket formuna ulaşabilirsiniz. Ankete herkes katılabilir. Amaç hep beraber ortak bir karar almaktır.

Lütfen linkte verilen makaleyi dikkatle okuyunuz. Ve düşüncenize göre makale sonunda verilen form ile anketi en geç 19 Ocak Salı, Saat 22:00’ ye kadar doldurmayı unutmayınız. Anket sonuçları Salı gecesi veya Çarşamba sabahı makale ile duyurulacaktır.


Türkiye Bonus Senaryosu ve Anket
(Makale ve ankete ulaşmak için yukarıdaki linke tıklayın.)


Saygılar, sevgiler, hörmetler.

Support

Pepe

Comments (8)

v
pirinç sal Laugh hadi hayırlısı
parthemry bannedLaugh http://www.erevollution.com/en/article/781 SUB SUB
v
voted
v
v
V