The Nest

Foryst - Newspaper from Poland -

Published in Poland - Warfare analysis - 17 Jan 2016 21:23 - 5

http://i.imgur.com/fKOMeK0.png PL http://i.imgur.com/svLESeg.png EN

http://i.imgur.com/2xMH4RN.png
Author: Phor Killick       

http://i.imgur.com/fKOMeK0.png Ćwir Ćwir Wszystkim i Każdemu Z Osobna!
http://i.imgur.com/svLESeg.png Chirp Chirp Everyone, and Every Single One of You!


http://i.imgur.com/fKOMeK0.png WIEŚCI Z FRONTÓW

Na całym świecie rozległy się pierwsze strzały. Nie obyło się co prawda bez bugów , ale pierwsze bitwy zostały zakończone. Co się w nich wydarzyło?

http://www.erevollution.com/public/game/flags/shiny/64/Sweden.png Szwecja - Dania http://www.erevollution.com/public/game/flags/shiny/64/Denmark.png
Północna Jutlandia, Atak który z założenia miał być nordycką odmianą blitzkriegu, zatrzymał się już w pierwszych minutach. Duńczycy z pomocą graczy z zagranicy nie dość, że wybronili swoje pozycje, to teraz kontrują swoich braci z większego półwyspu.

http://www.erevollution.com/public/game/flags/shiny/64/Venezuela.png Wenezuela - Portugalia http://www.erevollution.com/public/game/flags/shiny/64/Portugal.png
Azory stały się idealnym przykładem, jak dezinformacja może odmienić losy bitwy. Wszyscy sojusznicy Wenezueli, którzy nie mieli kompletnych traktatów, zgodnie z założeniami ruszyli na Azory by uderzyć. Nikt jednak się nie połapał, że uderzy się wtedy po stronie właściciela regionu. A Azory były - i są nadal - portugalskie.

http://www.erevollution.com/public/game/flags/shiny/64/Poland.png Polska - Niemcy http://www.erevollution.com/public/game/flags/shiny/64/Germany.png
Saksonia, Jeden z powodów, dla którego admini zdecydowali się zmienić walutę biletów z narodowej na złoto. Można żartować, że Malezyjczycy koczujący na dreznieńskim dworcu i próbujący wyżebrać od powietrza kasę na powrót do kraju wzięli Team Adminów na litość. Fakt jest jeden - w czasie bitwy lacja Niemiec wzrosła dwukrotnie. Niestety - a może stety - lacja Niemców nie zmieniła się.


Na koniec najważniejsza dla nas informacja - Oto lista nagród, które otrzymaliśmy za przyłączenie "Województwa sorbskiego":

Tak, dobrze widzicie tą listę. Podbój prowincji dał nam 0 (słownie: zero) Golda! Zarówno Rząd, jak i obecni posłowie będą dyskutować na temat zaistniałej sytuacji. :)


http://i.imgur.com/fKOMeK0.png JAK BYĆ AKTYWNYM?

Widząc rozmaite shouty i komentarze w prasie, pora chyba przypomnieć o sposobach podniesienia swojego wpływu na losy kraju. Takich są dwa:

IRC: #eRev.PL @ Rizon

Forum: https://erevollutionpolska.fora.pl/


Jak na razie skupiamy się na tym, by wszystko działało, większość spraw rozwiązując na IRCu. Dopiero później zaczniemy bawić się we wszelakie upiększenia (lepsze serwery, lepsze domeny itd)

Sama aktywność wystarczy do bycia poinformowanym, a nawet posiadania jakiegoś wpływu na krajową politykę.


http://i.imgur.com/fKOMeK0.png USTAWY z ZAKOŃCZONYM GŁOSOWANIEM

Deklaracja Rosji jako Wroga Naturalnego - Przyjęta 9-1
Pakt Obronny ze Szwajcarią - Przyjęty 11-0
Zmiana Podatków (Zboże) - Przyjęta 11-0
Inicjacja wprowadzenia 5000 PLN w obieg - Przyjęta 9-1
Pakt Obronny z Koreą Południową - Przyjęty 10-0
Pakt Obronny z Gruzją - Przyjęty 9-0
Pakt Obronny z Indiami - Przyjęty 7-2


http://i.imgur.com/fKOMeK0.png ROŚNIEMY

Wygląda na to, że już teraz zaczynamy robić się ostoją dla mieszkańców innych narodowości. Dzisiaj zostało przyznane pierwsze obywatelstwo polskie dla osoby urodzonej za granicą. DalmatsS, polak pochodzenia albańskiego, już teraz rozpoczął pracę dla dobra naszego kraju, jak również opanowanie podstaw języka.

Uprzedzam fakty - Polska nie będzie przyjmować uchodźców, zwanych w wielu przypadkach "imigrantami zasiłkowymi".


http://i.imgur.com/fKOMeK0.png ROZKAZY, DZIEŃ 7

Póki nie "wydzieli się" specjalna gazetka (Yaket? :P) na temat rozkazów, dopóty będę także tutaj ogłaszał rozkazy.

LEGENDA:
Atakujący - Obrońca
Region, Procent i informacje dodatkowe

Bitwy są uszeregowane od najważniejszej. Wspieramy stronę, która jest pogrubiona. Jeżeli kraj jest pomalowany na niebiesko lub podkreślony (wersja dla daltonistów) - oznacza to, że najpierw trzeba się przenieść na terytorium danego kraju. Jeżeli jest podany procent przewagi, a nasza strona takowy przekroczyła, możemy przejść do następnej bitwy na liście.

http://www.erevollution.com/public/game/flags/shiny/64/India.png Indie - Pakistan http://www.erevollution.com/public/game/flags/shiny/64/Pakistan.png
Sindh, bijemy do 80% po upewnieniu się o zwrot dojazdu dla siebie, pytania o tenże do Prezydenta Indii (EN)

http://www.erevollution.com/public/game/flags/shiny/64/Ukraine.png Ukraina - Moldawia http://www.erevollution.com/public/game/flags/shiny/64/Moldova.png
Naddniestrze, bijemy do 75%

http://www.erevollution.com/public/game/flags/shiny/64/Poland.png Polska - Niemcy http://www.erevollution.com/public/game/flags/shiny/64/Germany.png
Bawaria, bijemy wedle uznania


Jeśli masz czas, oszczędzaj się od godziny 6:00! Zbiórka na kanale krajowym o godzinie 16:00. Przewidziana jest akcja mająca na celu zgranie naszej eNacji.


http://i.imgur.com/fKOMeK0.png Jeśli się wam spodobało, nie wahajcie się słać pytań, głosować, prenumerować i dotować! Ponieważ chcę skompletować wszystkie waluty, nie wahajcie się dotować w każdej możliwej walucie!
http://i.imgur.com/svLESeg.png If you like that, don´t forget to send questions, vote, subscribe and endorse! Because I want to collect all the currencies, don`t mind to endorse in any currency!

Support

Comments (5)

Najlepszy Rzecznik w mieście Laugh
Fajnie jak na kombajnie. Subowac, nie bać sie: http://www.erevollution.com/en/newspaper/304
VOTE Smile
Mój drogi, bez urazy, ale Mordor mógł zrobić forum na trochę nowszym i lepszym programie niż ten...
Jakby to powiedział Szwagier: "spokojnie, to się wyklepie". Cheeky