Voice of Shakespeare

Published in Poland - First steps in eRevollution - 12 Jan 2016 14:13 - 1

Witam wszystkich świeżych eRewolucjonistów. 


Jak zapewne widzicie, świat gry praktycznie nie odbiega od realiów innych gier tego typu. Proszę wszystkich o regularne pracowanie i trening. Jedyna droga do rozpędzenia polskiej gospodarki to kolekcjonowanie golda z medali i następnie inwestowanie w firmy, produkty itp. Jeśli ktoś nie do końca wie jak poruszać się w tym nowym środowisku, piszcie, postaram się pomóc jak tylko potrafię.


Jako iż Phor Killick samozwańczo zajął się organizacją struktur ePolski, sugeruję iż póki co powinniśmy go wspierać w działaniach, a gdy już państwo zostanie ukształtowane, każdy może kombinować i politykować do woli. Na chwilę obecną priorytetem będzie zajęcie kongresu polską częścią społeczności, na wszelki wypadek, żeby żadne obce hultajstwo nie napsuło nam krwi już na początku nowej przygody. 
Jeśli ktoś nie życzy sobie grać w tego klona, upraszam o chwilowe chociaż poklikanie, najlepiej do czasu gdy powstanie jakaś fundacja charytatywna. Wtedy resztki waluty i golda można będzie komuś przekazać, wspomogą one innych chętnych do gry. 


Upraszam również przedsiębiorców o racjonalne oferty pracy dla obywateli. Dopóki podatki są niskie, dajmy zarobić każdemu. Niech ten cały majdan rozkręca się jak najszybciej aby nie zostać w tyle za innymi krajami. Systematyczne powiększanie dobrobytu ePolski da nam zdecydowanie więcej zabawy z gry niż chomikowanie produktów i waluty.


Bawmy się dobrze i do zobaczenia w kolejnym numerze!

Pozdrawiam
Szekspir


Zostawcie VOTE i SUBSKRYBUJCIE moją gazetę o/ Z góry dziękuję!

EDIT: Można już kupować moje chlebki Q1 oraz broń Q1 jeśli ktoś ma parcie na walkę. Zapraszam również do pracy u mnie!

Support

Comments (1)

Sub 9 + V Wspieramy Phor Killick. Przypominam Kto ma 16 level zgłasza się do kongresu i to szybko - szkoda golda dla nas wszystkich