Gazeta Jedności

BK03 - Newspaper from Poland -

Published in Poland - First steps in eRevollution - 16 Jan 2016 09:33 - 0

Witajcie!

O grze dowiedziałem się od Szekspira (nie od tego szekspira :D) z shouta w ie. Dzięki, bracie! 

Grę zacząłem trzy dni temu i czuję się dumny, że jestem jednym z pierwszych ePolaków w tzw "erevie" :)
Na początku trochę się rozeznałem w grze i poczytałem poradniki. Przyznam, że w porównaniu do Erepublik (w które gram)  początek jest ciężki. Dlaczego? 
Już tłumaczę - 
1.Brak jakiejkolwiek "postaci przewodniej" która "przeprowadza" Cię przez tajniki gry. Przez to 2 dni nie wiedziałem gdzie są misję. Można by się też przyczepić do tego, że trochę ten obszar z misjami jest za mały, ale po co.
2.Za mało kasy na początek (w Erepie 360 wystarcza na spokojny start, a tutaj 20 starcza tylko na pierwsze hity. Potem, gdy chcesz kupić surowce na produkcję chleba wciąż nie wystarcza)
3.Zbyt szybko wybory - By każdy obywatel "wbił" do 16 lvl potrzeba trochę czasu, a tutaj już w chyba  drugi dzień po rozpoczęciu gry są wybory na CP, a potem do konga... 

Te wszystkie czynniki sprawiły, że dopiero teraz wbiłem do 10 lvl i założyłem gazetkę. Podziwiam tych, którzy w jeden dzień wbili do 16 lvl. 
Dla porównania ja w ie w pierwszy dzień wbiłem do 22 lvl, więc albo z tą grą jest coś nie halo, albo inni są bardziej utalentowani ode mnie.

I żeby nie było - Gra jest fajna, ale jest to tylko marna kopia a. Jestem tu tylko po to, by za kilka miechów być na pozycji Kherego czy Yarpena w ie.
Mam nadzieję, że w miarę rozwoju tej gry kilka rzeczy zostanie poprawionych i będzie bardziej grywalna niż teraz.

PS.Gratuluję Phorowi sprawnej organizacji państwa i wszystkim zwycięzcom w wyborach do konga. Mam nadzieję, że i ja się tam kiedyś dostanę... :D
PPS.Jestem chętny do współpracy przy organizacji państwa (vice minister itp.), chyba, że już stanowiska vice ministrów są obsadzone...
PPPS.Mam pytanie do ministrów - czy są organizowane staże, jak w ie? Czy działają tu fundację?
PPPPS.Ferla, powodzenia w tworzeniu opozycji ;)


Zachęcam do subskrypcji, sponsorowania i votowania. To naprawdę pomaga!

Zapraszam do lektury kolejnych artykułów.

Pozdrawiam!
BK03
Jeden z pierwszych w ePL
Członek partii Wróble Skrzydła
Członek Bojówki Armia Krajowa

"I dreaming of the 16 level..." ;)

Hail ePoland!

Support

Comments (0)