Milli Gazete

Fatih - Newspaper from Turkey -

Published in Turkey - Social interactions and entertainment - 16 Jan 2016 04:26 - 10

Saygıdeğer eTR vatandaşları;

Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.Bilmeyenler için ben eRepublik ten Fatih the ConqueRRoR.eRepublik e 2011 de başladım.Kuzenle beraber açmıştık Amerika da.Hem internet bağlantımın çok olmayışı, hem de oyun dinamiklerini anlayamamış olmamdan dolayı oyunu bırakmıştım.Ondan sonra tekrar 2013 te başladım.Bu sefer yine anlamamış olmamla birlikte üç kağıtçılık yapıp multi kastım.Onu da banlattım.En son 2015 te yeni bi hesap açarak başladım.Yani anlayacağınız 2011 den beri devam edebilseydim oyundaki reyizlerdendim.Kısmet.

Bir kaç husus hakkında maruzatta bulunmak isterim:

1)Savaş

İsrail e NE yasası verdik.Yasa geçti.Şimdi de Declare War yasası vermiş bulunuyoruz.MV olanlar yasaya evet versinler.Bonus toplamaya şimdiden başlıyoruz.Tahminimizce yarın akşam 18:30 gibi başlayacak.Ona göre FF, EB ve Bazookalarımızı dolduralım.

2)WhatsApp

eTR whatsapp grubu kurma düşüncem var.Çoğunuz birbirinizi eRepublikten tanıyorsunuz.Birbirinizde eklisinizdir.Ancak bu grup sadece eRevollution için olacak.Numaralarınızı PM olarak atarsınız grubu bugün kurarım.Birbirlerine dargın olanlarımız var.Bunları da lütfen eRepublikte bırakalım.

3)Meclis

Mecliste çok büyük bir iletişimsizlik ve dağınıklık var.Lütfen yasa verirken bunu tartışalım.Tartışma olayı whatsapp üzerinden yapılabilir.Artık nasıl müsait olursanız.Hem yasa hakkınızın gitmemesi için, hem de ülke çıkarlarını ön planda tutabilmemiz için çok önemli bir durum söz konusu.Lütfen daha dikkatli olalım.

4)Askeri Birlik ve Parti

Savunma Bakanı olarak ülkemizin savaş emirlerini uyacak ve ülkenin çıkarlarını her türlü savunacak MU çeşitliği bizim için önemli bir zenginliktir.Ancak altını buraya harcamak yerine önce eğitim binalarınızı tamamlamanız önemle rica olunur.Aynı şey parti meselesi için de geçerli.En yakın seçime daha 20 gün var.Yani acele etmenize hiç gerek yok.

Okuduğunuz için teşekkürler.
Hepimize iyi oyunlar.

Okuyalım, Zincirleyelim
MoD Savunma Bakanlığı - Teşekkür Makalesi
http://www.erevollution.com/en/article/633


Fatih

Support

Comments (10)

Zincirleyelim MoD Savunma Bakanlığı - Teşekkür Makalesi http://www.erevollution.com/en/article/633
oylandı sublandı http://www.erevollution.com/en/newspaper/282 sub lütfen
Oylandı.
http://www.erevollution.com/en/article/593 SBULAYIN VOTERTIN
vs http://www.erevollution.com/en/newspaper/420 thx
s236 http://www.erevollution.com/en/article/641
v
v
Mantikli bana sorarsaniz erepten de oynayan saygin ve deneyimi olan kisilerden bir mofa grubu olusturulsun buyuk ihtimal ittifaklar vs olusturulacak dogru secimler yapalim Sad
v Umarım doğru seçimler yapar ve doğru,başarılı ittifak kurarız