Fundacja HELP

Maeve - Newspaper from Poland -

Published in Poland - First steps in eRevollution - 12 May 2016 07:01 - 7

Zapewne z wielu z Was  słyszało o fundacjach pomagającym młodym graczom w innych tego typu grach. Dziś jest dzień, w którym rusza pierwsza ePolska fundacja w eRevollution, Fundacja HELP!. Fundacja ma na celu pomoc i utrzymanie nowych graczy w eRev. Na dzień dzisiejszy fundacja zajmować się będzie pomocą z zakresu dotacji chleba i broni. 

Wszystkim którzy zainteresowali się naszą działalnością, przedstawiamy zasady działania:
1. Do fundacji można zgłosić się raz dziennie
2. Warunkiem otrzymania pomocy jest poprawne wypełnienie formularza oraz miejsce w inwentarzu.
3. Pomoc przysługuje tylko graczom z polskim obywatelstwem, do 28. poziomu włącznie
4. W przypadku resztek towaru pierwszeństwo otrzymują osoby, które wypełniły formularz najwcześniej.
5. Wykryte korzystanie  multi  powoduje dodanie do czarnej listy fundacji, co oznacza tyle, że nie otrzyma się już pomocy.
6. Przekazywanie otrzymanych pomocy innym fundacjom jest zabronione - jeśli nie potrzebujesz naszej pomocy pozwól skorzystać z innym, a nie opóźniaj przesyłanie towarów. Wykrycie powoduje dodanie do czarnej listy.

Na tak wczesnym etapie gry nie przewiduje określonej wielkości wysyłanych paczek, będą one uzależnione od zasobów w magazynie fundacji. W przyszłości może ulec to zmianie na lepsze. Chodzi o to, aby pomoc dotarła w miarę możliwości, do wszystkich osób szukających pomocy.                                        
                       
Warto także dodać, że w pewnych przypadkach np. podczas wymagającej kampanii ePolski, możemy zwiększyć ilość chlebków i tanków wysyłanych podopiecznym.

W niedalekiej przyszłości zostanie wprowadzony projekt firm fundacyjnych:
- zatrudniamy się za 1pln
- pracujemy codziennie
- wytworzone produkty (chleb, bron) zostaną przekazane na rzecz fundacji i potrzebujących. 

Aktualnie jeśli ktoś jest zainteresowany pracą na rzecz ePolski to odsyłam do graczy aphian oraz mordor posiadają firmy państwowe w których można pracować na rzecz wszystkich wytwarzając broń, szpitale, systemy obronne. :)

(* osoby zainteresowane taką współpracą zapraszam do wysyłania PM w grze.)


✓ Dary w postaci chleba i broni oraz pomoc finansową (endorsy, pln i gold) za którą zostaną zakupione produkty na polskim rynku można przesyłać do gracza bzylek
http://www.erevollution.com/en/profile/3811

✓ Gazeta fundacji:
http://www.erevollution.com/en/newspaper/401

✓ FORMULARZ:
FORMULARZ HELP


UPDATE #1
Mogę śmiało powiedzieć, że akcję rozpoczęliśmy z wysokiego C !! W pierwszych godzinach od ukazania się artykułu pojawiło się wielu darczyńców ! Na konto fundacji wpłynęło łącznie do tej pory:
- 5 PLN
- 500 food Q4
- 277 food Q3
- 500 food Q2
Łącznie: 7662 hp do rozdania.

Zaraz za pierwszymi dotacjami pojawili się też pierwsi chętni.. ! Dziś zgłosiło się 7 osób i każdy z nich otrzymał póki co 240hp, razem daje nam 1680hp.

Support

maciekRotmistrzPileckiBelikowaBolit

Comments (7)

Niestety nie mam tego dużo wręcz tyle co sam wyprodukuje i troche zostanie, ale mysle ze zawsze kilka hp dla Was moze pomoc Smile
Pierwsze paczki poszły, póki co maluteńkie bo z własnych zasobów.
v+s! o7
Oj oj oj oj.. Wjechało dużo tego, dzięki panowie za dotacje. Osoby chętne zapraszam po zgłaszanie się, póki co tylko chleb na stanie! Smile
vot był jeszcze sub Smile
Przypominają się stare czasy żebractwa o bronie w fundacjach xD V
Trzeba dostrzegać plusy różnych sytuacji i promować pozytywne postawy. Trzeba uczyć graczy, że warto się dzielić, bo to służy wszystkim. Jak młody gracz dostanie wsparcie to jako zaawansowany gracz będzie wspierał innych. Bo wie, że to fajna sprawa. Nie każdy myśli jak słynny sknerus McKwacz Laugh