PİRİNÇSAVAR

Published in Turkey - Political debates and analysis - 04 May 2016 23:15 - 12

SEVGİLİ E-TR HALKI

ZORLU BİR DÖNEMİ BERABERCE GERİDE BIRAKTIK.SİZE BU DÖNEMDE Kİ ÇALIŞMALAR HAKKINDA KISACA BİLGİ VERMEK İSTERİM

-HASTANE PROJESİ
EN BÜYÜK AMAÇLARIMIZDAN BİRİ AĞIR AKSAK İLERLEYEN  HASTANE ÜRETİMİNE İVME KAZANDIRMAK ÜRETİMİ HIZLANDIRMAKTI.BUNU BAŞARDIĞIMIZI DA DÜŞÜNYORUM.ŞU ANDA BİR ÇOĞUNUZ İÇ ANADOLU DA KURULU OLAN HASTANENİN NİMETLERİNDEN FAYDALANMAKTASINIZ. DEVLETTEN ALDIĞIMIZ BÜTÇENİN TAMAMINA YAKINI DA BU PROJENİN BUNDAN SONRAKİ DÖNEMLERDE DEVLETE VE MİLLETE YÜK OLMASINI ENGELLEYECEK ÖNLEMLERİ ALMAK İÇİN KULLANILMIŞTIR.
-EĞİTİCİ-ÖĞRETİCİ FAALİYETLER
 DÖNEM BAŞINDA YAPMAK İSTEDİĞİMİZ PROJELERDEN BİRİ OLAN EĞİTİCİ MAKALELER KLİPLER VB. BİLGİLENDİRME ARAÇLARINA BU DÖNEMDE ÇOK YOĞUNLAŞAMADIK.MALUMUNUZ BABAYBOOM'UN ARDI ARKASI KESİLMEDİ.BİZDE SEYYAR EĞİTİM TİMLERİ KURARAK YENİ GELEN HER VATANDAŞIMIZI BİLGİLENDİRMEYE ÇABALADIK.BU UĞURDA UYKUSUZ KALAN ARKADAŞLARIMA BURADAN TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM.
-STR YARDIM PROJESİ
 BU PROJENİN UYGULANMASINI BENİM BASKIMLA ERTELEMEK ZORUNDA KALDI HÜKÜMET.ÇÜNKÜ HASTANE PROJESİ VE YENİ BABYLARE KAYNAĞIMIZ YETERSİZ KALIYORDU.GERÇEKLEŞTİREMEDİĞİMİZ TEK PROJEMİZ BU OLDU DİYEBİLİRİM.AMA GÜZEL ŞEYLER İÇİN VAZGEÇİLDİ BU PROJEDEN.
-BABY YARDIM KAMPANYASI
  DÖNEMİN ŞARTLARINDA YENİ GELEN OYUNCULARA EKMEK YARDIMLARINDA BULUNULMAYA ÇALIŞILDI.DÖNEMDE EKMEK FİYATLARININ PALI SEYRETMESİ DOLAYISIYLA İSTENİLEN DÜZEYİN ALTINDA DA KALSA ELİMİZDEN GELEN EN ÜST YARDIMI ÇALIŞANLARA ULAŞTIRMAYA ÇALIŞTIK.HASTANE PROJESİNE ENTEGRE ETTİĞİMİZ BABYLERİMİZE GÜNLÜK ALABİLECEKLERİ MAX ENERGYDEN DAHA FAZLA ENERGY VERME GAYRETİ İÇİNDE OLDUK
   ZAMAN ZAMAN MAAŞLAR UCUZ DİYE İSYAN EDİP İŞİ BIRAKANLAR OLSA DA İŞÇİ PİYASASINDA Kİ MAAŞLARDA BİZİM SAYEMİZDE O YÜKSELTİDE KALDI ARKADAŞLAR.
-UCUZ EKMEK KAMPANYASI
BU DÖNEMDE YURT DIŞINDAN BULDUĞUMUZ EKMEĞİ DAHA UCUZ FİYATLARLA PİYASAYA KOYARAK HERKESİN FAYDALANMASINI DA AMAÇLADIK.BAZEN PİYASA FİYATI 0,100-0,150 KURUŞ DAHİ ALTINA EKMEK KOYDUĞUMUZ OLDU.ANCAK YİNE FIRSATÇILARIN BU EKMEKLERİ UCUZA ALIP YÜKSEK FİYATTAN PİYASAYA KOYDUĞUNU ÖĞRENDİK.UMARIM İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIMIZDA FAYDALANABİLMİŞTİR BU PROJEDEN.

          VEL-HASIL KISACA DEVLETTEN ÇOK GOLD ALDIK.GODOMANLARDAN ÇOK PARA TOPLADIK.AMA HERŞEYİ BABYLERİMİZ VE GELECEK DÖNEMLERİ RAHATLATMAK İÇİN YAPTIK.ÜLKEMİZİN ALTYAPISINI KURMAYA GAYRET ETTİK.SAYILARLA PEK ARAM YOKTUR.ŞURDAN BUNU ALDIK BUNA HARCADIK GİBİ ŞEYLERLE SİZİ SIKMAK İSTEMEM.AMA MERAK EDENLER İÇİN MEB BÜTÇESİ
DÖNEM İÇİNDE ÇALIŞTIĞIM TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRA Kİ HÜKÜMETE DE BAŞARILAR DİLERİM.

AYRICA BURADAN BAŞKANA SİTEMİMİ DE SÖYLEMEK İSTERİM....HANİ BENİM MAKAM ARABAM DÖNEM BİTTİ:(:(


ESENLİKLE KALIN....

Support

Comments (12)

PİRİNÇ Mİ O DA NE
Eline sağlık dostum o7
Mebin oyuna gelen yeni oyuncularin burada tutunmasina katkisi cok buyuk. Yapilan yatirimlarin kisa vadede etki etmesi bu donemin basariyla gecirildigini gosteriyor. Sizlerin calismasiyla fazladan 250 enerji savunma sistemleri ve oyunda kalabilen bir suru oyuncu elde ettik. Basarilar dilerim.
Eline sağlık Bakan Bey Smile
Çok başarılı bir dönem geçiridik MEB sayesinde. Hepinize teşekkürler o7
elinize saglik hastane sayenizde kuruldu
eline emirine sağlık bu makaleyi beraber hazırlamak isterdim ama nasip olmadı burdan bize desteğini esirgemeyen bizimle çalışan tüm arkadaşlara teşekkür ederim eğer bir şeyleri eksik ve yanlış yaptıysak kusurumuza bakmayın
ohh çokkk güzell olduu çokta iyii oldu xdxd
Meb de çalışan tüm arkadaşların eline,koluna yüreğine sağlık Smile Güzel iş çıkardınız bu dönem. Ahmet dostumun nasıl bağış bağış diye gezdiğini, başkanı ödenek diyerek sabah başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar sıkıştırdığını,yeni gelen arkadaşların günlük yüzlü sayılardaki mesajlarına usanmadan cevap verdiklerinize hep şahidim. İnşallah emekleriniz boşa gitmeyecek. Tebrikler Smile
tebrikler gerçekten en iyi çalışan ekiplerden biriydi artık ahmet i gördüğümüz yerde kaçmayacağız Smile))) rahat rahat selam vereceğiz Smile))
o/
LaughLaugh dönem bitmiş olabilir ama meb hala kalbimizde yaşıyor sal gelsinLaugh