Santiaqo 45

Published in Turkey - Political debates and analysis - 04 May 2016 14:14 - 19

Selam size destanlar yazan, asil Türk milleti, 

Zorlu, çetin, yorucu ama bir o kadar da eğlenceli, bizi birbirimize kenetleyen, oyuna daha çok bağlanmamızı sağlayan bir dönemi daha geride bıraktık.
Biliyorsunuz ki benim dönem başında bir adaylığım yoktu,d0ct0rward0m’ın kabinesinde dış işleri bakanı olarak göreve başlamıştım lakin d0ct0rward0m’ın hayatında yaşadığı bir takım sorunlar oyuna girmesini zorlaştırdığından dolayı görevi bana devretti ve yaklaşık 20 gündür elimden geldiğince bu makama layık olmaya çalıştım.  Yazdığım devir teslim makalesinde de belirttiğim gibi d0ct0rward0m’ın vadettiklerini gerçekleştirmek benim de 1. Hedefimdi.
Elimizden geldiğince bunun adına uğraş verdik. Lakin yoğun geçen savaş dönemi bizi bu hedeflerimizden yıldırmasada arka plana itti ve tek hedefimiz ülkeyi siliklikten kurtarıp bağımsız ve güçlü bir Türkiye’yi tekrardan inşa etmek idi.

Bir değerlendirme yaparsak neler yaptık dönem içinde diye,

-         MEB için şu makaleye,      Meb Dönem Sonu 
-         MSB için şu makaleye,      Msb Dönem Sonu                     
-         MoFa için şu makaleye, 
-         Ekonomi için şu makaleye,   Ekonomi Bakanligi Dönem Sonu
                  
 
Göz atınız. Neler yapıldığını yapan arkadaşların daha iyi açıklayacağını düşündüğümüzden linklerini koymak yeterli olacaktır.

Teşekkür kısmına gelecek olursak,

Öncelikle kabinede ki abilerime, dostlarıma, kardeşlerime ayrı ayrı TEŞEKKÜR EDER, SAYGILARIMI sunarım. Hepiniz sağ olun varolun,gecenizi gündüzünüze kattınız, elinizden geleni yaptınız. Türk millet de şahittir bunlara. İlerde güzel dileklerle yad edileceksiniz. Günü geldi saatlerce tartıştık, konuştuk, işin içinden çıkılamayacak gibi olduğu durumlarda bile yılmadık, mücadelemizi sonuna kadar gösterdik. Ayrıyaten şunu da belirtmeden geçmek istemiyorum, bu dönem görevi üstlendiğimiz günden bu yana birbirimize olan sevgimiz saygımız arttı daha çok kenetlendik birbirimize, daha çok tanıdık birbirimizi ve vakit bulduğumuzda daha nice işler başaracağımıza inancımız arttı.

Ve siz asil Türk milleti, sevgili eTürkiye sevdalıları, bu çetin mücadele sürecinde bizi hiç desteksiz bırakmadınız, daima elinizden geleni yaptınız, ülkemiz için varınızı yoğunuzu ortaya koydunuz, siz olmasaydınız bizim yaptıklarımızın bir kaidesi olmayacaktı. Hepinize ayrı ayrı TEŞEKKÜR EDER, SAYGILARIMI SUNARIM. Var olun, sağ olun. Sonsuza kadar var ol Türkiye :D
 
 
Görevi bırakırken affınıza sığınarak nacizene bir kaç tavsiyem olacak,

· Yüksek str’lere ulaşan abilerim,dostlarım,küçüklerim,helisiz vuruş yapmamaya özen gösterin, bu hem size hem ülkemize büyük iyiliktir.
· Ne kadar savaşların harından bazen tansiyonumuz yükseliyor sinir kat sayılarımız artıyor hatta karşı taraftaki troll’ler buna tuz biber oluyorsa da, bunun oyun olduğunu unutmayalım, milletler arası nefret tohumları ekmek, bunları yeşertmek kimseye fayda getirmeyecektir. Genel konuşmada bazen görüyordum, bırakın arkadaşlar onlar ne kadar trollerse trollesin ne kadar pislik yaparsa yapsın, biz dalgamızı geçelim ama aşağılayacak şeyler yazmaktan uzak duralım. Unutmayın ki İzmir’e girdiğinde yunan bayrağını çiğnemeyi reddedip yükseğe astıran bir atanın torunlarıyız. Çirkin işler bize yakışmaz.
·  Yeni dönem için seçilecek başkana başarılar dilerim, Türk milleti olarak doğruyu seçeceğinize olan inancım tamdır. 
Son olarak… Buradan bir ağır tankımız kinsc'e üstün hizmet plaket'i vermekten onur duyarız. http://fs5.directupload.net/images/160504/dtvs4omk.jpg


 
Ek not: Ellerinize sağlık vatan toprağına düşman ayağı bastırmadık. Umuyorum bundan sonra da basmaya güçleri yetmeyecektir 


                                                                                                                                                    
                                                                                                                                                                                                                  https://www.erevollution.com/public/upload/citizen/8498.jpg

                                                                                                                                                                                                    

Support

Sultan Haydar BasafatdedeTopalOsmanAgasitare

Comments (19)

pirinç
pirrinç
ikinç
hızlı dede Laugh Success: You have successfully donated. Pirinç amortisi : Success: You have successfully donated. ikincin de günahı yok : Success: You have successfully donated.
Oylandı!
Tebrikler başkan, teşekkürler her şey için.
v başgan eline sağlık teşkkürler kızım sağolsun bu saatte nöbetçiyiz
yanlışlıkla BAĞIŞ a tıkladım ühü..ühü Sad hareketli bir dönemdi görevini layıkıyla yerine getirdiğine hiç şüphemiz yok reis o7
tbrkler
Emeğine ve azmine teşekkürler x başkan Smile))
Aklıselim güzel bir dönemdi, ayrıca reeldende işi bilen insanlar böyle oyunlarda da kayda değer emekler verince ortaya güzel şeyler çıkıyor. ellerinize sağlık.
pirinç. ırkçı reyiz sal Smile
Başkanım esas sizi tebrik ediyoruz. Hiç hesapta yokken elinizi taşın altına koydunuz, savaşlardan nefes alabilsek daha iyi bir dönem olurdu kısmet artık Smile
Tebrikler reis
Karsimizda kuvvetli bir organizasyon olmasina ragmen yilmadan vazgecmeden calisip oyunu daha eglenceli hale getirdiginiz icin tum kabineye tesekkur ederim. Bana bir plaket hazirlama nezaketinde bulundugunuz icin ayrica tesekkur ederim. Unutmayalim ben tek basima bir hicim ama turk milletiyle beraber dunyayi degistirebiliriz.
v o7
Tebrikler başkan güzel ve özverili bir dönemdi emeği geçen herkese teşekkürler
v
Votelerinizi bekliyorum Tanıtma ve Türkiye Partisi Milletvekili Adaylığı Sunum Makalesi https://www.erevollution.com/tr/article/5820