Elite writers

Published in Ukraine - First steps in eRevollution - 15 Jan 2016 09:04 - 2

Вчора ми мали перші вибори президентів, вже завтра буде відомий перший склад конгресу. Щоб потрапити на сторінку конгресу клікніть на назву своєї країни біля свого ніку, як це показано на картинці.

http://i.imgur.com/da18vb1.jpg

Потім натисніть на вкладку ADMINISTRATION. 
http://i.imgur.com/O9GNxtN.jpg 
Натиснувши на Propose a law (запропонувати закон)  ви побачите випадний список, що дозволяє вам вибрати один з багатьох законів, які ви можете запропонувати. Зауважте, що ви можете запропонувати  лише 10 законів за увесь термін (1 місяць).Кожного разу кількість законів, що ви ще можете запропонувати буде зменшуватись, навіть якщо голосування за ваш закон буде провалено.
http://i.imgur.com/9UBVFiX.jpg
Для хорошого рівня економіки необхідно, щоб була валюта, яку люди зможуть використовувати в торгівлі. На даний час її є недостатньо, тому ви можете запропонувати закон щоб надрукувати певну кількість грошей.  Перейдімо до Issue money option.  За кожен голд ви можете надрукувати 100 валюти (гривні), тому якщо ви хочете надрукувати валюту на 50 голдів введіть 5000, а потім натисніть кнопку надіслати.  
Після цього закон вважається поданим.
http://i.imgur.com/8XaFSzA.jpg


Щоб проголосувати за нього нажміть кнопку details біля цього закону.
http://i.imgur.com/okGOuvL.jpg
І нарешті проголосуйте за цей закон. Кожне голосування триває 24 години(!), протягом яких президент та конгрес можуть проголосувати.

http://i.imgur.com/89rehd8.jpg
Більш важливим, напевно, є Law for Declaring a War (Проголошення війни). Натисніть на Declare a war в випадному меню, оберіть країну, якій ви хочете її оголосити і натисніть НАДІСЛАТИ. Переконайтесь, що ви маєте кордон з цією країною, інакше все буде даремно і ви не зможете вторгнутись на її територію.
http://i.imgur.com/PSdRl5M.jpg
Це не добре, розпочинати війну без союзників, так що розпочнімо. Запропонуйте Пакт про взаємозахист  (Mutual Protection Pact) іншій країні. Цей закон повинен бути прийнятий в іншій країні, інакше ви не станете союзниками.
http://i.imgur.com/CIYQrW0.jpg


Ви також можете оголосити іншу країну Natural Enemy. Це дасть вашим громадянам бонус у війні з цією країною.  
http://i.imgur.com/koy1JsG.jpg

Ви можете запропонувати закон про вивід коштів на чийсь аккаунт. Спочатку виберіть валюту (золото або національні валюти), потім виберіть ID цієї людини, суму яка повинна бути пожертвована. Натисніть НАДІСЛАТИ.
http://i.imgur.com/myz8wbK.jpg


Прийняття ПДВ і податку на імпорт є важливими для країни (щоб захистити власну промисловість або підвищити податки, що наповнять казну). ПДВ буде доданий до всіх продуктів, податок на імпорт лише на продукти з інших країн.
http://i.imgur.com/lTYTEet.jpg

Ви також можете встановити Work tax (податок на заробітну плату), що допоможе швидше наповнити бюджет.
http://i.imgur.com/pFP205a.jpg


Якщо ви бачите, що роботодавці у вашій країні занадто жадібні, ви можете підняти мінімальну зарплату, яку вони можуть запропонувати своїм працівникам.
http://i.imgur.com/L9ufjHI.jpg


У випадку, якщо ви втратите столицю в ході війни ви можете запропонувати закон про перенос столиці в інший регіон.
http://i.imgur.com/rQXqYJB.jpg

Якщо представники Конгресу впевнені, що Президент недобросовісно виконує свою роботу вони можуть прийняти  a law to impeach the president (Закон про імпічмент)
http://i.imgur.com/0zWNhcT.jpg

Інший спосіб захистити власну економіку - Trading Embargo on other countries (Ембарго на ввіз товарів з певних країн). 
http://i.imgur.com/rKP9ieZ.jpg

І, звісно, ви можете змінити привітальний лист, що надходить усім новим громадянам вашої країни, де ви можете вказати посилання на Гайди та інші важливі статті, вказати до кого звертатись за потрібною інформацією та інше.

http://i.imgur.com/LzK118Q.jpg

На сьогодні це все, насолоджуйтесь грою.
Для вас працював Mekkanism

Support

Bohdan

Comments (2)

Молодець! Дякую за гарну роботу) вот
o7