DIŞ İŞLERİ BAKANLIĞI BİLGİLENDİRME

23 - Published in Turkey - Political debates and analysis - 5 years ago

http://i1098.photobucket.com/albums/g380/Skrtell/mofa_zpsd08792e4.png

Merhabalar eDünya nın şanlı Türkleri,

Bugün maalesef beklenen son gerçekleşti, ve babyboom yaptığımız bir günde silindik. Kabineyi aldığımız günden bu yana bu beklenen sonu ertelemek ve hatta tersine çevirmek için elimizden geleni yaptık, ama maalesef yeterli olmadı.

Bu güne nasıl geldiğimizi kısaca anlatmama izin verin,

EAGLE’ın çatırdamaya başladığı ve karşı tarafın güç kazanmayı başladığı günlerde, EAGLE’da baş gösteren organizasyon eksikliği ve ülkelerin kendi içinde yaşadığı siyasi istikrarsızlıktan dolayı ittifak olarak parçalanma evresine girdik, ve karşı taraftakiler organize olabilen, güçlü orduları ve oyuncuları olan ülkeler (Sırbistan, Japonya, İspanya, Macarisyan,) aralarına güç dengesini sarsan Hırvatistan’ın da katılmasıyla bariz bir üstünlüğü ele geçirip bunu da etkili
bir şekilde kullanıp EAGLE üyelerinin üzerini saldırdı ve tek tek ele geçirmeye başladı.

İlk düşen ve direnemeyenAmerika ( ve başkanların EAGLE’ın genel sekreteri olan Abraham Lincoln un EAGLE’ın dağıtıldığını belirten bir makale yazmasıyla ) ve diğer üyelerin itirazı olmamasıyla EAGLE ittifağı dağılmış oldu.

İttifağın dağılmasından sonra, Türkiye olarak ittifaksız, ama müttefikleri olan bir ülke konumuna geldik. Hemen ardından da TRS Hırvatistan ve Macaristan ayağıyla üzerimize saldırmaya başladı, uzun süre direndik, kendimizi parçalayıp ve tüm kaynaklarımızı bu uğurda feda ederken bir yandan da tüm dünyaya nasıl bir müttefik olduğumuzu, kendimiz silinirken bile müttefiğini unutmayan bir ülke olduğunu gösterdik.

Maalesef müttefiklerimizin de yaşadığı sıkıntılar ve yardımı yeterli yapamaması ki yapsa bile güç farkından dolayı yeterli olmayacağından dolayı bugün ki savaşı kaybetmemizin ardından silindik. Troller illa olacaktır aldırmayınız, bizim de onları sileceğimiz günler gelecektir merak etmeyiniz.


Siz sevgili küçüklerim ve büyüklerim, elinizden geleni yaptınız, yaptık, ne var ne yok kullandık, bu uğurda mücadele ederken birlik ve beraberlik nasıl olunur tüm dünyaya gösterdik. Hiçbir vuruşumuz boşa gitmedi merak etmeyin, düşman ülkelerimizden bile takdir mesajları aldık, saygı duyulan bir ülke konumuna geldik. Bu silinsek bile hepimizin eseridir.  Bugünden sonra bu saygınlığımızı artırarak ve daha güçlü Türkiye’ye ulaşmak için yine hep birlikte el birliğiyle çalışacağız. Pes etmek yok…
 


Bir iki başka hususlardan bahsetmek isterim, bugün güzel bir babyboom oldu, hoş geldiniz arkadaşlar, MEB deki arkadaşlarımızın yönlendirmesi dahilinde oyunumuzu oynamaya devam edelim ve bırakmayalım, hepimiz elimizden geldiğince gelişmenize katkıda bulunacağız merak etmeyin.                          

 

Diğer birhususta, Hastanemizde çalışınız arkadaşlar, devletimiz hastane de çalışanlara ekmek yardımı yapmak için projelerimiz başlatacaktır. Hastanede çalışmak için “Afatdede” ile irtibat kurunuz. https://www.erevollution.com/tr/profile/1748
 Dip Not: Yarın Karadenizi alasıya kadar çalışmayınız, TRS ile Saldırmazlık antlaşması için pazarlık yapıyoruz ve yakında duyuracağız..

http://i1098.photobucket.com/albums/g380/Skrtell/mofa_zpsd08792e4.png
                                                                                                           
                                                                                                            Dış İşleri Bakanı                                                                                                                      
                                                                                                                 Aer0Knight

Support

Donquixote Doflamingo

Comments (23)

Oylandı Smile Hayırlı Haberlerle Hayırlı Günlerde Buluşmak Dileğiyle Smile
namaste
Güzel ve açıklayıcı bir makale olmuş. Oylandı. İşin özü ne zaman Hırvatlar, bu Sırplar bizi siler diye alçakça taraf değiştirdi, o zaman ittifak dengeleri alt üst oldu. Birde söyleyince de kendilerini şöyle savundular. Yok kamuoyuna sormuşlarda ankette evet çıktığı için EAGLE dan ayrılmışlarda falan filan.
Herkes elinden geleni yaptı, silindik ama onurumuzu kaybetmedik, bosna, hırvatistan, irlanda gibi 5 para etmez ülkeler gibi müttefiklerimizi satmadık. Bunu da tarihe not diye düşelim.
Hırvat ve bosna normalde sırpları sevmezler ama sırplar onları nasıl ikna ettide taraf değiştirdiler. Artık diplomasiyi de çalıştırıp güçlü bir ittifak dengeleri değiştirecek bir ittifak ne zaman kurulacak? Sıkı çalışıp bunu başarmak gerek...
voted
English? Sad
o7
o/
o7
Voted o7
oylandı o7
o7
o7
O7 biz de normalde yunani sevmeyiz ama muttefigiz @morinkushi
o7
A MUST READ FOR ALL TURKS: https://www.erevollution.com/en/article/4724
TRS bizimle anlaşma yapmaz
v+s o7
v
v
v
Bundan Aylar Sonra Önce Ukraynayi sonra Macari ardından da Hirvati sildik. Bosnayida İran siliyodu ama bir bölge kala olmadı Almanya taraf değişti onu da sildik.