All about everithing

apelbsun - Newspaper from Ukraine -

Published in Ukraine - Social interactions and entertainment - 12 Apr 2016 07:07 - 5

Привіт всім
Створив нову газету. Планую майже кожного дня створювати невелику статтю про відомих спортсменів із різних видів спорту. Сьогоднішній випуск хочу присвятити біатлону, а саме коротко розповісти про відомих біатлоністів Оле Ейнера Бйорндалена і Урсула (Уші) Дізль. Наступні статті хочу присвятити таким відомим спортсменам як (Федерер, Серена Вільямс, Андре Агассі(теніс), Пол Хантер( снукер) Яна Шемякіна, Софія Велікая(фехтування) та інші.
Уле Ейнар Бйорндален (норв. Ole Einar Bjørndalen; нар. 27 січня1974) — норвезький біатлоніст і лижник,8-разовий олімпійський чемпіон,чотириразовий срібний призер Олімпіад (естафета в Нагано, індивідуальнагонка, гонка переслідування в Туріні,індивідуальна гонка у Ванкувері),бронзовий призер Олімпіади вТуріні в масовому старті.Бйорндален — єдиний біатлоніст, який вигравав чотири змагання з біатлону
на одній Олімпіаді (2002, Солт-Лейк-Сіті).
Бйорндален найуспішніший біатлоніст чемпіонатів світу з біатлону. Він виграв 41 медаль,
удвічі більше ніж будь-хто інший. Він має в своєму активі 95 перемог на етапах Кубка світу, тежбільш ніж удвічі більше ніж будь-хто. Уле Ейнар шість разів вигравав великий
кришталевий глобус загального заліку кубку світу: в сезонах 1997–98, 2002–03,
2004–05, 2005–06, 2007–08 та 2008–09 років, більше, ніж будь-хто з чоловіків і
стільки ж скільки вигравала МагдаленаФорсберг серед жінок.
1992року Бйорндален виграв свою першу медаль юніорського чемпіонату світу. Через
рік він здобув три титули чемпіона серед юніорів, що раніше вдавалося зробити
тільки Сергію Чепікову. Того жроку він дебютував на чемпіонаті світу серед дорослих. 1994 року він виборов
свій перший подіум у спринті в Бад - Гаштайні,Австрія. На Олімпійських іграх він дебютував 1994 року в Ліллехаммері. Перша
велика перемога прийшла до нього 11 січня 1996 року в індивідуальній гонці в
Антерсельві.
20 лютого 2014 року Бйорндалена обрано в комісію спортсменів Міжнародного
олімпійського комітету.
 Спортсмен і до сьогодні у віці 42 років демонструє фантастичні результати про що свідчить цьогорічний чемпіонат світу на якому жива легенда біатлону Оле Ейнер Бйорндален здобув чотири нагороди серед яких, одна найвищого гатунку.

Пропозиції щодо тих спортсменів яких Ви б хотіли побачити тут писати в коментарі.
Прохання дотримуватися цензури під час обговорення спортсменів, оскільки спорт це тяжка праця і результати даються дуже і дуже важко.