[BAŞKANLIK] Teşekkürler

24 - Published in Turkey - First steps in eRevollution - 5 years ago

Değerli eTürkiye halkı,
Nisan dönemi başkanlık görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Bu görevi bana layık gördüğünüz için oy veren, vermeyen herkese teşekkürlerimi sunarım. Umarım hep birlikte güzel, başarılı ve eğlenceli bir dönem geçireceğiz.

Bildiğiniz üzere bu dönem diplomatik açıdan yoğun bir dönem olacaktır. Ben ve kabinem an itibariyle çalışmalara başlamış bulunmaktayız. Önümüzdeki birkaç gün içinde toplantılarımız olacaktır. Toplantı sonuçlarını siz değerli oyuncularımızla paylaşacağız ve duruma göre fikirlerinizi alarak o yönde hareket edeceğiz.

Sizlere aktaracaklarım bu kadardır. Önümüzdeki birkaç gün içinde Dış İşleri tarafından makale yayınlanabilir takipte kalın. Omuzlarımızdaki yük büyük onun için desteğiniz bizim için önemli hep birlikte bu süreçten alnımızın akıyla çıkacağımıza inanıyorum.

Hepinize sevgiler, saygılar.

                                                                                                                      http://d.ulkucumedya.com/news/50.jpg

Saygılarımla
d0ct0rward0m

Support

SvsLee

Comments (24)

v1
v hayırlı olsun
o7 ..
v hayırlı olsun
v sal Laugh
O7
o7 allah utandırmasın abi.
hayırlı uğurlu olsun
hayırlı olsun bütün herkese teşekkürler
Tebrik ederim. YSP Adayımızda demokrasinin temini açısından gerekliydi. Tek adaylı seçime girmek olmazdı. Ayrıca bizimde aday sunmamızın en büyük nedeni geçen dönem başkana yöneltilen: Komüniste, orak çekice silme oy beklemeyin. tarzı üslüba yöneltilen bir tepkiydi. Görevini ahlaklı ve hakkaniyetiyle yapanın siyasi görüşüne baktığımız için reel siyasettede sıkıntılar yaşanıyor. (Bkz: Mansur Yavaş)
Allah utandırmasın abi
başarılar abi @wyceff bole durumlar her zaman olacaktır onemli olan birleştirici unsurlar altında güçlenebilmektir bizm amacımızda eTR yi güçlendirmek herkesin desteği lazım demokratık yarış güzeldi bence iyi işler basaracağız hep beraber O7
o7
İnşallah tabanın da görüşlerinin kıymete alındığı bir dönem geçiririz. o7
Başarılar başkanım.
Hayırlı olsun. Dağılan E.A.G.L.E den sonra güçlü ve dengeli bir ittifak içinde olmamız ya da kurmamız gerekli gerisi zaten gelecektir.
Hayırlı olsun
Hayırlı olsun Başkanım o7
@Wyceff http://www.erevollution.com/tr/article/4290
basarilar dilerim kardesim
Hayırlı olsun
a
vs
s82 v28