Mõtteid mängudemaalt

2 - Published in Estonia - Political debates and analysis - 5 years ago

Kuna olen sarnast mängu mänginud sama nime all juba üle 6 aasta, siis võin nii mõndagi soovitada. Nimelt ei ole mõtekas mängu siseselt vahetada mõtteid mingis teises keeles, peale oma emakeele. Asi ei ole mingis rassismis ega muus sarnases. Mulle meenub lihtsalt tõsiasi, kuidas mult tänu sellele varastati näiteks partei ja sõjaväe üksus. 
Samuti kutsun kõiki ülesse tegema reklaami mängule sotsiaal võrgustikes. Konkureeriva mängus seda teha ei soovita, kuna sain ise just eile reeglite rikkumise eest korraliku trahvi kaela.
Ilusat kevadet rahvuskaaslased!

Support

Comments (2)

Mõtteid vahetaks heameelega ainult emakeeles, aga alati pole võimalik. Kui nt MU juht ei ole eestlane, siis pigem kohe inglise keeles, mitte G translate keeles Cheeky Mängule võib reklaami teha, aga olles mitu kuud CP olnud, siis mul sellesse mängu paraku enam erilist usku pole. Liigne kullaröövel. Ühtki lahingut ei saa alustada ilma 10 kullata. Kui lahingutest piisavalt möödas, tuleb LISAKS 20 kulla eest alguses sõda kuulutada, et siis 10 kullaga lahingut alustada. Kuidas kulda saada? Suht ainult VISA/MASTERCARD, sest mujalt (teenid HW medali ja annetad nt pool riigile) tiksub seda liiga aeglaselt. Võiks saada mängida ka tasuta ja ausalt (nt treeningsõjad jne), nagu teises mängus, küll krediitkaardimängijaid oleks ka piisavalt. Selles mõttes ilma naljata hakkame hoopis originaalmängule võrgustikes reklaami tegema, sest kuigi seal oleme suht lükata-tõugata, siis siin on olukord veel kordades hullem mängumehaanika mõttes. Kuidas MU ja partei varastati? Nt parteis toimub asi ikka puhtalt valimiste teel ju.
Piisavalt palju somme oli mõlemas ja läinud nad olidki. no see oli ka mingi 4-5 aastat tagasi. hiljuti mul sai seal 6 aastat juba piineldud. olen seal tegelikult kodumaa reetur, kuna mängin soome poole peal. see muidugi sel põhjusel, et elan ka tegelikult juba ammugi soomes. kullast aga niipalju, et kui aktiivseid mängijaid oleks rohkem, siis aitaks isegi 1 annetatud kullast kuus. aga noh, kõik ju mõtlevad eelkõige enda arenduse peale.