Kizagan

Kizagan - Newspaper from Ukraine -

Published in Turkey - Political debates and analysis - 04 Jul 2024 06:11 - 15

Merhaba arkadaşlar,

Oyunun sonuna yaklaştığımız şu günlerde daha fazla zevk almak adına elimi taşın altına koymak istiyorum. Geçmişe dair çok fazla konuşmak istemiyorum. Yönetime gelirsem tüm dostluk ve düşmanlıkları bir kenara bırakarak yeni bir başlangıç yapmayı düşünüyorum. Bu kapsamda hedef ve vaatlerim şu şekildedir;

-Tüm MPP'ler ve düşman ülkeler ile ilişkiler tekrardan gözden geçirilecek, Türkiye çıkarları için gerekirse ittifaktan da çıkılarak tarafsız kalınacak.-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı altında mevcut bulunan ve yeni gelecek herkese daha iyi bir oyun deneyimi yaşatmak maksadıyla fırsatlar yaratılacaktır.

-Türkiye adına günlük hedef cephelerinde vuruş yapacak oyunculara ücretsiz q4 silah ve gıda tedariği sağlanacaktır. (Günlük toplam 50k, oyuncu başına 5k ile sınırlıdır. İlk başvuran istihkakını alır.)

-Haftada en az 1 kere ödüllü cephe belirlenecektir. (Ödül, savaşın önemine göre değişecek olup, en az 100 Gold olacaktır.)

-Bu ücretsiz dağıtımlar ve ödüller için ülke bütçesi kullanılmayacaktır. Ülke kasasını en az, devir aldığım günkü meblağda bırakmayı taahhüt ediyorum.

-Ödüllü RW'ler olacaktır. Ödül RW'nin önemine göre değişkenlik gösterecektir. 

-Şirket kurulumlarında süresiz olarak 9/10 oranında vergi iadesi yapılacaktır.Tüm bunlardan yararlanmak için Türk vatandaşı olmak isteyen herkese kapımız açıktır ve ülke chatini takip etmeniz yeterli olacaktır.

Saygılarımla.

Not: Makaleye yorum yazan ilk 10 kişiye 10'ar k silah dağıtımı yapılacaktır. 


***********

Hello my friends,
As we approach the end of the game, I want to take responsibility to enjoy it more. I don't want to talk too much about the past. If I elect, I plan to leave all friendships and hostilities aside and make a fresh start. In this context, my goals and promises are as follows;

-Relations with all MPPs and enemy countries will be reviewed. We will be neutral if neccessary.-Opportunities will be created in order to provide a better gaming experience for all current and future citizens of the Republic of Turkey.

-Free Q4 weapons and food supply will be provided to players who will strike on daily wars for Turkey. (Daily limit total 50k, 5k per player. The first one to apply gets.)

-Award-winning wars will be determined at least once a week. (The reward will vary depending on the importance of the battle and will be at least 100 Gold.)

-The country budget will not be used for these free distributions and rewards. I guarentee to leave the country's treasure at least the same amount as on the day I took over.

-There will be award-winning RWs. The reward will vary depending on the importance of the RW.-For company establishments, a tax refund of 9/10 will be made indefinitely.To benefit from all these, our doors are open to anyone who wants to become a Turkish citizen and all you have to do is follow the country chat.
Kind regards.

Note: 10k weapons will be gift to the first 10 people who comment on the article.

Support

MurattiLushaBunnyLiusansarsansarsansarsansarafatdedeRomydenizerusMurattikamilGridsipinasipinasipinamyrmid0nas

Comments (15)

o7
o7
o7
Good luck! 💪💪
good luck. o7
Good Luck!
O7
o/
o7
nice o7
o7
New Term, New Excitement.. time to go cave for meSmile btw Thanks to everyone... I HOPE, this will revive the game, which killed by Admin and some players... Good Luck Abi o7
ilk 10a giremedik ya Sad
Ayıp ettin olur mu öyle şey Smile
İlk 10+ ben