The Bell Jar

Published in Turkey - First steps in eRevollution - 08 Jun 2023 12:23 - 12

Herkese selamlar;

Öncelikle bu oyuna başlamadan nasılsa bırakırım hesabıyla oynuyordum. Ama bana müthiş destekleriniz oldu. Yol göstermeleriniz oldu. Bende oyuna sayenizde sıkı sıkıya sarıldım. Başta afatdede olmak üzere, seko54 , A K I N C I , Piramittt , sansar ve teknik desteğiyle Lunax muhteşem insanlar olduğunuzu belirtmekte fayda var. Dünya sizin gibi güzel, iyi insanlar hatrına dönüyor.

Gelelim benim sorunlarıma.... Oyunda Quests Season görevi var biliyorsunuz. Bende pet sahibi olmak istiyorum. Bu görevde sayılarla sizi boğmak istemem ama üç günlük ve haftalık görevleri yapmadan pete ulaşabilmek imkansızdır. Bu konuda maddeler halimde yaşadığım sıkıntıları sizinle paylaşacağım.

1.) Hyper Bars görevini ikinciye vermiş bulunmaktadır. Üç günlük süre içinde benden 3 kere Hypers Bars kullanmamı görev istiyor. Lakin problem şu ki, ben şimdi kadar hep biriktirmeme rağmen sadece 6 tane biriktirebildim. Eğer kalan 17 gün içinde bir kere daha Hyper Bars görevi verirse malesef yapamayacağım çünkü elimde bulunmuyor.  Bu konuda fikirlerinize açığım.

Edit: Hyper Bars sorunu çözüldü. Research Center açtığımızda hergün 1 adet Hyper Bars veriyormuş. Ama bunun için depoda hiç Hyper Bars bulunmaması gerekiyormuş.

2.) 2500 rpg görevini 7 günlük vermiş bulunmaktadır. Ben oyunun başında beri bir kere RPG ile vurmadım. afatdedem biriktir dedi. Buna rağmen 1965 RPG biriktirebildim. 8 019 / 150 000 Battle Hits Progress ilerlemesi kaydettim. Summer Lottery deseniz orda da 2 kart eksiğim var. Bu konuda da fikirlerinize ihtiyacım var. 100 gold verip mağazadan 1100 RPG mi satın alayım ? Başka yolu yok gibi görünüyor.

3.) 30 işçi görevini 7 günlük vermiş bulunmaktadır. Bende şu anda 40 işçi var. Bu görevi yapabilirim. Ama Quests Season eventi bitmeden 17 gün içinde bu görevi bir kaç kere daha verirse malesef bunu da yapamayacağım. Bu konuda fikirleriniz nelerdir ? Bu yüzden dünya standartlarında maaş vermeye başladım. 5 kişi gelse 5 gün çift çalışsa 50 işçim olacak. Bu bana diğer görevler içinde yeter, size bende karşılığında 200 TRY + 1.2 Gold vereceğim. Günlük toplamda 2.4 gold ediyor.

Fikirlerinizi benimle yorum kısmında paylaşırsanız memnun olurum.

Saygılarımla.

Support

afatdedeafatdedeafatdedeafatdedesansarsansarsansarsansarsansartayyar sert jrtayyar sert jrtayyar sert jrtayyar sert jrLunaxLunaxLunaxDarken RahlDarken RahlDarken RahlDarken RahlDarken RahlDarken RahlDarken RahlDarken RahlDarken RahlDarken Rahl

Comments (12)

Vote sub. Allah yardimcin olsun 😂
eyv dedem Sad
Research Center da Hypers Bars bir adet üretiliyormuş. Ama deponda varsa stoğu olmuyormuş. 1 tane Hyper Bars ı Research Center da üretmek için depoda hiç Hypers Bars bulunmaması gerekiyormuş. Teşekkürler afatdede
Research tan gelen Hyper barı o gün kullanmazsan kayboluyor. Yarın sende işe başlıyorum.
sansar destekleriniz için teşekkürler birinci maddede ki problemimi çözdük bile iyiki varsınız. Gelelim diğer maddelere Smile
Gold Pack alma imkanın varsa al. Günlük değişkenli olarak işçi, rpg, gif veriyor. 199 altına.
Teşekkür ederim onuda alacağım gibi duruyor. Çünkü pet görevini olmayacak yoksa.
haftasonu çark veriyor orada rpg verir ayrıca questlerden gelen ödüllerde de var rpg.
Çarkın hafta sonu ücretsiz olduğunu da bilmiyordum teşekkürler
Günde bir sefer ücretsiz. sonrasına 5 altın alıyor.
Seko54 yok ücretsiz değilmiş benden 10 yok aldı.
Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) gelen çark var. Gold Exchange olan etkinlik değil bu altın tuzagı.