Dla Was

11 - Published in Poland - Social interactions and entertainment - 5 years ago

http://s1.fotowrzut.pl/X6H3TLIY0A/1.jpg
Witam.
 W związku z małym przemeblowaniem skład rządu wygląda następująco
CP - Aphian
vCP - Mordor
MoD - Mordor
MEN - Yaket
Governor - RotmistrzPilecki
MoFA - Aphian
Z czasem to napewno się zmieni. Nadal szukamy chętnych do wstąpienia w Nasze szeregi. Więcej głów, więcej pomysłów, więcej rozwiązań.

 A teraz do meritum. Po ostatnich prośbach i nawoływaniu zgłosiły się tylko trzy osoby z chęcią pomocy dla kraju.
Nie mam zamiaru ukrywać mojego rozczarowania, jako zwykły żołnierz i obecny prezydent, postawą naszych obywateli.
Musicie zrozumieć że to nie jest tylko dla elity lub pojedyńczych osób, a dla Was wszystkich. Obecnie muszę płacić 100% żeby to szło do przodu.
Miałem wprowadzić program rozwoju treningów, ale jeśli nie zobaczę choć odrobinę inicjatywy z Waszej strony, to ciężko będzie cokolwiek tutaj zrobić.
Czyż nie lepiej poświęcić parędziesiąt PLN a w zamian otrzymać pomoc w niemałej sumce gold na trening?
Dla niektórych satysfakcja jest ważniejsza, ale większości przyda się trening czy też pomoc by postawić firmę lub też raw Q5. Dla przypomnienia, rozchodzi się tutaj o paru ochotników do pracy w narodowych firmach oraz producentów HRAW którzy byliby w stanie dostarczać niezbędnego surowca.

 Pracujemy również nad zakładami zbrojnymi z których każdy będzie miał ochotę skorzystać. I tu bym chciał poinformować o narodowej zbiórce aby pokryć choć część kosztów z tym związanych. Koszta nie są małe, ale już w tej chwili otrzymaliśmy pokaźne wpłaty. Regułka jest dość prosta: więcej włożysz, więcej dostaniesz przy dziennym podziale, prócz tego każdy udziałowiec jest zobowiązany do pracy w narodowej firmie ze względu na brak pracowników na rynku. Każdy zainwestowany przez Was gold będzie zwrócony z czasem, czego osobiście dopilnuję. Na końcu procesu każdy z Was napewno wyjdzie na plus. Nam zależy na zwiększeniu siły uderzenia naszego pięknego kraju.
 Osoba wyznaczona do zbiórki będzie pisać i przypominać w shoutach. Przed jakąkolwiek dotacją prosimy wysłać PM do tejże osoby.

 Ostatnimi czasy zauważyliśmy również bicie po złej stronie w bitwach, dlatego od dziś były prezydent Yaket zajmuje stanowisko Ministra Edukacji i w krótkim czasie powinien pojawić się artykuł wyjaśniający mechanikę gry, natomiast ja otworzyłem niewielki fundusz na przeloty dla najuboższych.

 Przeżywamy ciężkie czasy, do tego jest Nas niewielu. Pewien kraj na każdym kroku się śmieje bo nie potrafimy się zorganizować, przestańmy patrzeć każdy siebie i pokażmy im z czego jesteśmy ulepieni.

http://s1.fotowrzut.pl/X6H3TLIY0A/1.jpg
Aphian, Wasz obecny prezydent wraz z całym Rządem.

Support

Giovinco69

Comments (11)

akapit od "Obecnie muszę płacić .." jest mało zrozumiały. Czyżby chodziło płacę PLN vs GOLD??
Kto będzie odpowiedzialny za te narodowe zakłady zbrojne? Czy są już jakieś założenia dotyczące tej inwestycji?
Chciałbym w czymś pomóc, jednak nie mogę zagwarantować, że będę w mógł być on line codziennie (mogą zdarzyć się dni gdy nie będzie mnie online)
v o7 Aphian, w Twojej firmie pracować żeby wspomóc produkcje narodową? I komu zrobić przelew na narodową zbiórkę?
o7
v
Chcę pomóc
Chetnych na PM do mnie lub Mordora
@miqel ogolnie chodzilo. To nie jest 1 pracownik ktoremu musze placic, tylko wielu, i suma pod koniec dnia tez jest wielka do zaplaty co spowalnia drastycznie nasze plany. Chcielismy zaufanej i ogolnodostepnej osoby, wiec Mordor zostal wybrany na to miejsce. W zaleznosci jak pojdzie ta akcja to bedzie ich wiecej. Wiecej osob produkujacych heli> jeszcze wiecej osob walczacych z heli. A pomoc mozna pracujac poki co u mnie i/lub wspierajac zbiorke
Wspieram i dołączam ;]
Kilka osób już zadziałało Smile Reszta pyta Smile Pytać na PM