eLatvian news

Published in Latvia - Financial analysis - 16 Mar 2016 02:16 - 11

Apsveicu 20 laimīgos ar iekļūšanu kongresā. Tērējiet 5 goldus prātīgi. :)

Mazs apskats un aptauja par WEEKLY EVENTU.
Kāda ir Jūsu izvēlētā stratēģija, ko izvēlaties, ko krājat, jeb izmantojat vai pārdodat?
Man piemēram sākumā bija doma, vākt tikai maizes, ko varētu vēlāk nopārdot. Tātad 6h sanāk 300 enerģija, dienā var novākt 2-3 reizes, kopsumma vai nu 600 vai 900 enerģijas vērtība, kas nozīmē, ka dienā var iegūt apmēram 0.3 - 0.45 goldu.
Vēl protams ir iespēja izvēlēties māju, kas gatavojās 48h, to gan neesmu rēķinājis skatījies - taču jebkurā gadījumā, ne es viņu izmantotu, ne esmu ieinteresēts tik ilgi gaidīt.
Tātad mana izvēlētā stratēģija - izvēlos Q5 wepons - 30Q5 6 stundās. Dienā attiecīgi var iegūt vai nu 60 vai 90 Q5 wepons. Kamdēļ tieši šos es izvēlos? Tamdēļ, ka ne lai pārdotu - bet gan cīnitos. Šajā gadījumā DMG ir x2, kas nozīmē, ka DO izpildot ( parasti pildus LV kaujās, ja ir iespēja) es varu uzsist 2x vairāk un iegūt TP medālu 2x ātrāk. TP ja ir kauja varu iegūt 1-2 dienu laikā ar Q5 weponiem ( 2 dienās 5gold, ar nosacījumu, ka ir LV kauja.)
Šajā gadījumā, ja ir iekrājušies q5 weps un ir LV kauja, situ par ārpus DO robežām, jo manuprāt, šobrīd vis izdevīgāk un ātrāk iegūstamais golds. :)

Rezumē - var izvēlēties maizi, ja pašam ir ieroči, jeb tanki, heli. 
JA nav tanki, vai heli, tad iesaku izvēlēties Q5 wep, ar nosacījumu, ka Jums ir maizītē ar ko sevi apgādāt, jeb lēti iegūstama, lai būtu pēc iespējas lielāka peļņa izpildot DO, TP :)

Ar cieņu,
Henrasimus
o7

Support

NamejsNamejsIgotU

Comments (11)

Es gan būvēju jau 2. māju. Smile
Kādas ir tirgus cenas tiem ieročiem un mājai?
Cenas Q5 weponiem neesmu redzēji,s kā arī neesmu redzējis, ka kāds pārdotu. Māja maksāja manuprāt, ka pāris goldus. Pirms kāda laika nebija 5? Pieļauju, ka dēļ šīs akcijas krietni mazāk. Un ja pat 5 goldi, tad rēķini - 48h būvējās māja. 2 dienās es dabūju TP... Smile
Es ceļu otro māju tagad... ceru, ka lietošu pats un neko nepārdošu, bet nu zinu, ka 3. vairs necelšu, bet maukšu tālāk ar Q5 ieročiem, jo Q5 ieroči ir izdevīgāki nekā Q5 food...
Es ar mājas būvēju +150 enerģijas dienā, par q3 māju, dod diezgan dmg.
Es pirmas divas, tris reizes panjemu ierochus, tad uzcelu 1 maju un tagad panjemu lai razhojas maize, jo visu laiku iztrukst man. Bet ta pa lielam turpinashu ar ierochiem dmg celshanai.
Tikai mājas ceļu. Lai gan no seniem laikiem 10 gab vēl stāv. Pats ražoju q2 mājas. Pa retam nopērku q1 māju. Pašlaik cīnos ar 800 max enerģiju + 5:24 lai atjaunotu 10 energ.
es tikai ieročus taisu. Pārdošu pie pirmās iespējas.
Es tikai ieročus ņemu. Pārtiku ņemt es uzskatu ka nav izdevīgi, bet māju ņemt es nevaru jo jau tagad ar sevis apgādāšanu ar pārtiku reizēm iet pagrūti, papildus enerģijas atjaunošanās šobrīd man nav vajadzīga Laugh Manuprāt 2x spēcīgāks sitiens ir daudz lietderīgāks kā neliels daudzums papildus enerģijas dienā.
Tieši manas domas, Casadeli. Ja nav top līmeņa spēks un sakarīgas ražotnes lai var tankot - tad nedz no mājas, nedz no paikas nav jēgas. Taču, lai DO par brīvu izpildītu un iegūtu 2x vairāk(vēlams TP) tad nav pat divu domu Smile
v