Kozak Time

Published in Saudi Arabia - Social interactions and entertainment - 11 Mar 2016 13:12 - 4

Всім привіт. 
Так сталось, що я зміг стати президентом Австралії. І я вирішив випиляти все що можна перетворити її на імперію але є одна проблема- навіть усього мого таланту не вистачить для того що перетворити еАвтралію в імперію.  Тому я закликаю усіх хто хоче пофанитись- переїзджайте у еАвтралію. Буде весело та гаряче. Усі хто подасть заяввку на громадянство,  матиме можливість стати конгресменом, а найактивніші- президентом еАвстралії. Саме ці медальки найважче отримати у цій грі. Але у еАвстралії, ви легко можете їх отримати.
Слід зазначити, про саму ситуацію в еАвстралії. На сьогодні є 5-6 живих людей, 1 чувак навіть донатор, інші- мертві боти. Є наявний 1 регіон, який надає + 20% до булок. Триває війна з еІндонезією, але то фігня. Тому я заклкаю всіх хто хоче пофанитись гоу в еАвстралію. Також я буду організовувати якісь плюшки для нових громадян. Найближчим часом проведу веселий конкурс).
ГОУ В еАВСТРАЛІЇЮ, ЗДІЙСНИ СВОЇ МРІЇ !
Няшка:
http://cs628626.vk.me/v628626441/2cf3a/WRcGIWXLo0E.jpg

Support

Comments (4)

цікаво, чи можна по виразу обличчя няшки визначити справи еАвстралії? 5-6 живих людей проти Індонезії? невже індостанці такі слабаки? вотед.
ооо, знову ти)
Е ово ми је ново
Тейлор Момсен))))