Newsweek

Published in Turkey - Warfare analysis - 05 Mar 2016 12:32 - 8

EN
Hello dear citizens and admins. In war screen, players especially the beginners choose wrong side in battles and it affects maybe the result of the war. As seen in the example, Bulgaria declared a resistance war against Turkey in Plovdiv and when someone enter the war link to fight, the buttons are sometimes placed under the opposing side. A player who wants to fight for Turkey for example naturally and unconsciously seeks for a button under Turkey flag, clicks on it and fight.
http://i.hizliresim.com/MpgN91.pngThis misunderstanding stemming from the misplacement of buttons occur a good damage agains the country for which actually player fights as seen below.
http://i.hizliresim.com/OA9YqA.png
I request a small update for this issue for the sake and object of the game.

Thanks.
osmanlitokadi

TUR
Merhaba sayın e-vatandaşlar ve adminler.Bu benim ilk makalem ve adminlere bilet atarak deneme amaçlı kullanacağım :) Savaş ekranlarındaki tuşların yanlış konumlandırması bazen savaşta sonuca ciddi manada etki edebilecek sonuçlar doğurmaktadır. İlk resimde gördüğünüz üzere, Türkiye için savaşmak isteyen bir kişi doğal olarak ve istemsizce Türkiye bayrağının altındaki butona basarak savaşacaktır. Ancak Türkiye için savaşma butonunun aslında Bulgar bayrağı altında yer alması, Türkiye aleyhine iyi bir miktarda hasarla sonuçlanmakta. 

Savaşırken bu hususa özellikle dikkat ederek doğru tarafta savaşmanızı istirham ediyor ve adminlere bu konuda güncelleme yapmaları için çağrıda bulunuyorum.

Teşekkürler,
osmanlitokadi

Support

Comments (8)

pirinç sal gelsin
Dostum yanlışlıkta haklısın ama o Türkiye bölgesinde vuruş yaptıkları için öyle görünüyor
Tabi bulgardan olup tr den vuran da var elbet ama ortada yanlış anlamaya müsait bi durum var
eline sağlık
Eline sağlık. Ben de yeni başladığın zaman çok zorluk çektim bu durumla ilgili. Dikkat edilmeyebiliyor.
Oylandı
Ben bunu daha önce ticket açarak bildirdim. Fight for Turkey'e tıklayarak savaşabilirsin diye geri dönüş yaptılar Laugh Laugh
o7