Aktivitātes aptaujas rezultāti

8 - Published in Latvia - Social interactions and entertainment - 5 years ago

http://www.bildites.lv/images/dsanvdnwad9ys1l0ryam.jpg

Sveiki pirmkārt apsveicu visus ar piektdienas sagaidīšanu!
Otrkārt soliju šodien apkopot manis veidotās aktivitātes aptaujas rezultātus. Aptaujā skaitot arī mani kopā piedalījās 19 respondentu, no kā secinu, ka vismaz 19 pilsoņi mums eLV ir, kas protams nav galējais rādītājs. Būtībā rezultāti pa lielam atspoguļo spļētāju skaitu, kas interesējās arī par to, kas notiek presē.

1.jautājums
http://www.bildites.lv/images/yjaw0n9iid82aplh8lg.png
Lūk redzams, ka teju visi respondenti ir aktīvi attīstīties tendēti spēlētāji. Spēlētāji kādi eLV arī vajadzīgi, lai veiksmīgi konkurētu ar kaimiņvalstīm.


2.jautājums
http://www.bildites.lv/images/nc9c5bgczmubc8rk8e2v.png

Šeit attiecīgi redzama divu spēlētāju tipu attieksme. Daļai šī spēle ir 5 minūšu klikošana, bet daļa dara pēc iespējas vairāk, lai izsistos uz augšu sasniedzot noteiktas varas virsotnes. Papildus aktivitāte cīnoties kaujas laukā sniedz lielākas izredzes uz līdzvērtīgu cīņu starp pārējiem aktīviem spēlētājiem, cīņās par BH medaļām. Par laimi īpatsvars ir aktīvo spēlētāju, kas cīnās, lai pēc iespējas audzētu muskuļus cīņām ar iebrucējiem un citiem ienaidniekiem eLV vārdā.


3.jautājums
http://www.bildites.lv/images/vzbc4wcyrqpqz7moxct.png

Esam tikuši līdz trešajam jautājumam. Tad nu redzams, ka no visiem 19 respondentiem tikai 3 eRevollution spēlē kā vienīgo šāda tipa spēli. No rezulātiem saprotams, ka eLV pilsoņu vairākums ir pieredzējuši šāda tipa spēļu spēlētāji, kas sniedz izpratni par spēles mērķiem, iespējām izsisties, lai pārspētu citus. 

Šāda aptauja visnotaļ būtu vērtīgāka, kad spēle būs attīstijusies un guvusi lielāku popularitāti, līdz ar lielāku spēlētāju skaitu. Šobrīd tuvāk patiesajiem eLV  aktīvo pilsoņu skaitam varam tikt paskaitot aktīvos karotājus MU vienībās.

Paldies, ka lasijāt - balsojiet un abonējiet.
Ar cieņu, Namejs.

Support

IgotU

Comments (8)

O7, bet nu kaut kas galīgi nav ar procentiem Laugh Piem. - pēdējais jaut 18 responses - reāli 19, un kopā ~105 % Smile
Google matemātika klibo, bet procenti pie mazā aptaujas dalībnieku skaita neko daudz nenozīmē.
man gan liekas , ka aptaujā piedalijušos spēlētāju skaits pret vispār dzīvajiem revLV pilsoņiem ir vairāk kā pietiekams, lai aptaujas rezultātus varētu pasludināt par patiesību Smile
Tā kā ir it kā atļauts spēlēt ar 2 ac tad to arī daru, protams reāli aktīvs esmu tikai ar šo ac.
Atļauts? wtf.. Info?
pun1sher pirmspēdējā rindkopa šajā adminu ziņā - http://www.erevollution.com/en/article/643
Nu vēl svešzemju spiegi.
Opā, tad jau varu sev dvīņu brāli uztaisīt priekš materiāliem un golda Laugh