Büyük Başkan Dursun Özbek'in Yanındayız! (Şimdi Değilse Ne Zaman?)

5 - Published in Turkey - Social interactions and entertainment - 4 years ago


          Merkaba büyük Galatasaray ailesi.

          Sizin de bildiğiniz üzere kulübümüz zor zamanlardan geçiyor ve camia oalrak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duydumuz şu günlerde aziz yıldırım tarafından desteklenen bir takım sözde galatasaray taraftarı camia içinde kaos yaratmak amacıyla efsanevi oyun kurucumuz, maestromuz Selçuk İnan ı yuhalıyor ve arazi satışlarından vs muazzam para kazanmamıza rağmen neredeyse hiç para harcamayarak kulübü ticari anlamda kalkındıran başkanımız Sursun Özbek hakkında ağza alınmayacak laflar söylemek suretiyle yönetim istifa sloganları atıyorlar. Gerçek Galatasaray taraftarlarından ricam galatasaraylılık duruşunu bozmadan bu tür kaos planlarına prim vermemeleri ve başkanımıza sahip çıkmalarıdır. Büyük başkan protesto edilmek suretiyle darbe grişimi yapılıyor, bunların derdi ağaç falan değil. Passolig kartını yakan, kendi takımını yuhalayanların amacı kulübe zarar vermek değil de nedir? Bakınız bu olayların yaşandığı süreçte faiz lobisinin de desteğiyle kulüp hisselerimiz darbe üstüne darbe yedi.

          Burdan Galatarasay hainlerine sesleniyorum; ilk üç gün ben de destekledim ama gittiğiniz yol yol değil, siz sağda solda ağzınızdan küfürler saçarak camiamıza saldırırken Dursun başkanımız Galatasarayımıza Mesi ve Neymarı getirmek için gece gündüz çalışıyor. (Detayları aşağıdaki videoda mevcuttur)

          İşte büyük başkanımızın neden bu kadar büyük olduğunu gözler önüne seren video;


#OyunaGelmeCimbomlu
#YanındayızKasaAdam
#BileklikAlOyunuBoz

Support

Comments (5)

pirinc
ibrahimoviçi almıyorsa istifa etmesi şarttır. cCc
Ben yönetimden de futboldan da bu meslekleri yapmadığım için anlamam lakin galatasaray gibi bir takım böyle birzrezalet içinde eleniyor ise birşeyler yanlıştır mutlaka ağzımı bozmadan .
Amk yağlı suratlısı
Gece gece kahkaha attım sayende adam gibi adam Sultan xd