Arca NEWS

arca7 - Newspaper from Latvia -

Published in Latvia - Political debates and analysis - 20 Feb 2016 18:28 - 12

Sveiki tautieši,
Šis būs īss rezumē no Jūsu tagadējā prezidenta, lai nevarētu teikt, ka vispār neinformēju.


http://new1.fjcdn.com/pictures/Purely+democratic_5a7bac_4823956.jpg

Aktualitātes politikā apskaidrošu cik nu īsi un ātri varu, jo pēdējā laikā esmu bijis vairāk aizņemts runājot un skaidrojoties ar ārvalstu vadītājiem nekā esmu pievērsies iekšpolitikai...

Pēdējās dienas (varbūt pat nedēļas) eRevolūcijā mūsu reģionā (saprast ziemeļeiropu un austrumeiropu) ir gājis ļoti karsti! Es visās diplomātiskajās sarunās centos būt diplomātiski neitrāls, bet nu tagad droši varu apgalvot, ka es beigās vairāk atbalstīju Lietuvu viņu avantūrās, kas par laimi ir beigusies un diezgan veiksmīgi, jo Ukraina nupat ir atteikusies no plāniem iekarot Lietuvu par savstarpējas informācijas nodošanu trešajai pusei (tur pat man grūti palika izsekot, kas kam ko bija nodevis/pateicis, bet rezultātā Ukraina bija dusmīga uz Lietuvu un iesaistītas bija gan Zviedrija, gan Polija) kā arī rezultātā šodien 41.dienā Lietuva ir panākusi tik grūtās sarunās cerēto miera līgumu ar Zviedriju, kas dotā brīdī arī ir svarīgākais visam baltijas reģionam kopumā.
Tajā pašā laikā ir ļoti saspringtas attiecības Polijai ar Ukrainu, kas it kā nerezultējās vēl tiešā savstarpējā karā starp šīm valstīm, bet tomēr ik pa brīdim uzplaiksnī un ļoti labi to varēja redzēt brīdī, kad 39.dienā Ukraina pieteica karu Latvijai - visvairāk pretī tankoja tieši Poļi, kas protams, nepatika Ukraiņiem un notika daudz mēģinājumi viskaut ko sarunāt (standarta variants - Latviju, Zviedriju u.t.t.). Šī kauja beidzās un pateicoties Poļu (EAGLE) atbalstam Ukraina neiekaroja mūsu okupēto Baltkrievijas reģionu.
Vēl vairāk - sakarā ar Polijas un Ukrainas saspīlējumu mums tika dots uzdevums no alianses (vairāk gan Polijas) veikt pretuzbrukumu, kamēr kara iniciatīva ir Latvijas pusē, tāpēc atkārtota uzbrukuma novēršanai šodien 41.dienā, pirms vispārēja miera iestāšanās austrumeiropā Latvija pamanijās uzbrukt Maskavas reģionam, kuru bija okupējusi Ukraina, bet šī kauja līdz ar Ukrainas/Zviedrijas/Polijas/Lietuvas savstarpējo tikšanos šodien vairs nav tik svarīgi uzvarēt.
Līdz miera sarunu veiksmīgu noslēgšanos ir beidzies tiešām saspringts brīdis ģeopolitiskajā attīstībā mūsu tiešajā reģionā, kur situācija dažbrīd bija ļoti nokaitēta un bija sajūta, ka kādu valsti var nodzēst no kartes vien par to, ka kāds ne tā paskatīsies. Arī man kā Latvijas prezidentam nācās veikt ļoti grūtus, bet atbildīgus lēmumus (kādam varbūt būtu vieglāk sākt uzbrukumu Ukrainai, kas ir Nr.1 valsts pēc damage un spēlētāju skaita).

Ja jau esat izlasījuši tik tālu, tad noteikti būs jautājums - kas tālāk ? Nav kara, nav attīstības! Piekrītu!!!

Tālāk ir noslēgta vienošanās par Baltijas ekonomiskajām reformām un treniņkariem.
Ko tas nozīmē ?
Izmaiņas, ļoti daudz izmaiņu.
Tā kā no visām miera sarunām lieli zaudētāji reģionu bonusu ziņā ir tieši Lietuva, tad Latvija nodos trīs reģionus (Hrodzienskaya, Bretskaya, Homelskaya) Lietuvas pārraudzībā. (Ar iespējām veidot TW).
Bet Latvija no tā neko nezaudēs, jo Lietuva panāca diplomātisku vienošanos ar Igauniju, lai Latvijai nebūtu jācieš bonusu zaudējumus Lietuvai paŗņemot augstāk minētos 3 reģionus Latvija pārņems no Igaunijas divus reģionus - Laane-Eesti, Louna-Eesti, kas Latvijai nodrošinās reģionu ražošanas bonusus tādā pašā apmērā kā pirms tam. (Un ir iespēja veidot vēl vienu TW)
Bet tas vēl nav viss... Mums (Latvijai un Lietuvai) būs jāpalīdz Igaunijai iekarot Somijas 4 reģionus, kas Igauņiem kompensēs zaudētos bonusus (Southern Finland, Eastern Finland, Western Finland, Aaland).

Uzskatu, ka mēs būsim ieguvēji, jo mums paveras brīnišķīga iespēja saglabāt esošā apjoma bonusus un parādās iespēja pat uz diviem treniņkariem.
Ak jā, gandrīz aizmirsu - Ukraina pēc Maskavas kaujas zaudēšanas pacels pretošanās kauju Minskaya reģionā Baltkrievijā, kuru mums ir jāatdod (šī vienošanās daļa man nepatika, bet ja negribam dzīvot zem Ukrainas karoga, tad nāksies vien atdot).

Rezultātā nebrīnamies, ka Lietuva pieteiks karu Latvijai un atbalstam mūsu paša pieteikumu Igaunijai, kad tāds likums tiks ierosināts.

Valsts budžets

Tātad kā jau MU un Partijas feedos var redzēt - ir aktualizējies jautājums par dažādām lietām sakarā ar valsts zeltu, tad nu centīšos bez kādām excel formulām uzrakstīt visu kā viss ir uz šo brīdi:

Dotajā brīdī valsts kasē ir: 199.22 gold un 68.11 lati

Kā jau zināms spēles sākumā, lai veiktu dažāda veida atbalsta programmas un veiktu jebkādu valsts attīstību uz manu kontu tika pārskaitīti kopā divos pārskaitījumos 240 gold un vēl divos maksājumos 16000 LVL (visi šos skaitļus var brīvi pārbaudīt).

Izmaksas:
40 gold kompensācija par MU dibināšanu pirms mums vispār bija valdība tiem cilvēkiem, kas sametās, lai viņu uztaisītu un ikdienā varētu tikt pie Daily Order bonusiem. (Atliek 200gold)
1 Q5 Food Raw ražotnes uzcelšana (35g) un 2 Q2 Food Rūpnīcas uzcelšana (60g), lai varētu nodrošināt visus, kas prasa ar maizīti (Atliek 105 gold)
Domāju, ka ieviestos MPP pie šīm izmaksām nepieskaitīšu, jo MPP nauda atskaitās no valsts kases un visi skaidri var redzēt cik un ar ko esam noslēguši un cik tas mums ir izmaksājis!

Ienākumi:
Ir pārdoti 4000 lati caur MM, kas ienesis mums 50 gold. (pieliekot ienākumus izdevumiem atliek 153g)

Brīvo līdzekļu aprite jeb kas mūsu prezidentam ir uz rokas no valsts līdzekļiem:
Dotajā brīdī ir izveidojusies ļoti interesanta situācija, jo 80 gold tika ieskaitīti atpakaļ valsts kasē, jo bija aizdomas, ka mums drīz būs jākaro un jaizsludina kari un kasē bija zem 100 gold uz to brīdi (iemesls kāpēc mums tagad ir 199.22gold kasē)
Rezultātā uz mana konta ir palikuši 75g valsts zelta, kas gan īsti nav uz rokas, jo kā jau daudzi no Jums zin, tad ir izveidota aizdevumu programma priekš treniņlaukumu uzlabošanas, kur tagad ir aizdoti kopā nu jau daudz vairāk kā 75 goldi, jo esmu ieasistījies šajā programmā arī ar saviem līdzekļiem. Bet valsts iegūst spēcīgākus profilus :)
Tā kā man likās, ka nebūtu, korekti paziņot cik esmu aizdevis konkrētām personām, tad varu pateikt, ka valsts aizdevumu programmā ir piedalījušies sekojoši spēlētāji (daži ir jau paspējuši atdot parādu un zelts ir aizdots otrreiz kā arī daži jau pamanījās atdot un aizņemties atkal nākamā līmeņa treniņlaukumam): Mr_B, Carlozs, oskanami, FaZeRs, La Moose, casadeli, pun1sher, firiks un programma ir interesanta un saistoša citiem jo tiek vestas aktuālas sarunas ar vēl 2 spēlētājiem par iespējamu aizdevumu.
Aizdevumu saņēmēji var justies brīvi atklāt aizdevumu summas komentāros, bet negribu sākt šīs skarbās sarunas par to, ka kādam ir aizdots priekš 4.līmeņa treniņlaukuma, citam priekš 3. un tā tālāk, tāpēc ja publicējam cik konkrēti kādam, tad lai paliek vienpusēji no pašiem aizdevumu saņēmējiem!

Aizdevumiem brīvi var pieteikties joprojām sūtot man (arca7) personīgi ziņu norādot ziņā, kura treniņlaukuma atjaunošanai zelts nepieciešams, cik ir pašam uz rokas zelts un cik zeltu jaizdod un pagaidām neviens pieteikums nav noraidīts (ja nu vienīgi La Moose sākuma pieteikums, jo tajā brīdī tik daudz zelta uz rokas nebija, bet vēlāk jau tiki pie mazliet mazāka aizdevuma).Rezumē:
Ņemot vērā, ka esmu nodrošinājis sākumā mūs visus ar maizītēm, aizdevumiem priekš treniņlaukuma un arī ar aktīviem kariem, domāju, ka esmu ticis galā diezgan effektīvi saimnieciskajā ziņā galā. Starptautiskajā ziņā Latvija ir piedalījusies jau diezgan izteiktās ģeopolitiskajās spēlēs, par kurām var lasīt augstāk un kontrolējam līdz šim pilnībā Baltkrievu reģionus, kas dod mums labus ražošanas bonusus un pats galvenais mūsu mazā valstiņa ir uz kartes un pat kontrolē mazliet svešas zemes :)

P.S.
Meklēju spēlētāju, kas labprāt palīdzētu ar iekšpolitikas lietām un ļoti ceru uz daudz jo daudz komentāriem.

Ar cieņu,
Latvijas prezidents,

arca7

Support

Mr_BNamejsIgotUoskanamiFabriciuss

Comments (12)

Paldies par rakstu un ceru, ka neapmierinātās personas kļūs kaut nedaudz saprotošākas pēc šī raksta izlasīšanas un beigs līdz šim izdarīto spiedienu. Kas attiecas par TG uzlabošanas programmu, tad negribu sameloties, bet liekas biju pirmais kam aizdeva, jo biju vistuvāk 4. TG, tad kad maksimālais uzlabojums bija tikai arcam. Man kopā tad aizdeva 70g un atdevu es aptuveni 4-5 dienu laikā. Kas attiecas par arca7 darbu kā valsts vadītajs, tad uzskatu, ka ir izdarīts perfekts darbs, jo viss notiek, apgādes ir, aizdevumi attīstībai ir, bonusi ražošanai ir, kari ir katru dienu, TP medaļas arī bieži var celt, tā kā man personīgi nav par ko sūdzēties un tiešām neredzu par ko varētu. Paldies par tavu darbu arca7!
v+s labi strādats PS pārejam pāri LV pilsoņu avīzēm un sasubojam ja neesat pamanījuši, vecie sub ir dzēsti
Pašlaik esmu aizņēmies 74g kurus ceru tuvāko 2 nedēļu laikā atdot
Paldies o7 Pašlaik vēl esmu parādā 21 gold. Plānoju aizņemties gold priekš TG 4. Varbūt tiem kuriem ir jau TG 4 var pievienoties programma un palīdzēt ar aizdevumiem ? Tā mēs visi ātrāk tiktu pie MAX TG. Par Baltkrieviem un RW. Kādēļ nevar uzorganizēt RW ļaut viņiem uzvarēt un pēc tam ieņemt reģionu? Tā kā tas notiek parastos TW.
Paldies, laba lasāmviela. Vietām formatēju šo jāpielabo. Balsots un abonēts.
Gribetos nedaudz vairak par talejosiem planiem dzirdet Ko darit pec tam kad bus iekarota somija un kadas ir idejas ko un un ka ! Tapat ari kadas ir prognozes par to kas notiek pec paris menesiem ja mums turpina neaugt speletaju skaits un paliekam taja pasa skaita un mus sak iekarot valstis kuriem ir 3 x vairak speletaju kaut ari ar mazaku str bet panemot mus uz masu , Vai saja virziena ari nevajag aizdomaties jo ar multiem un vpn ne vienmer var izlidzeties jo katrs jauns mults ir laiks kas tev japavada spele Laugh
o7, labs raksts. Daudz informācijas.
stefy pagaidām, pirms nav veiksmīgi realizējies Baltijas ekonomiskais plāns ar reģionu apmaiņam - nav jēga spriest - mums visiem vēl ir mazliet bažas, ka kāds varētu ne tur tankot un kaut ko sačakarēt mums, tāpeč pa priekšu ieviesīsim tur, tad domāsim un skatīsimies kā tas strādā, jo visiem vajag tiešās kaujas TP medaļu vākšanai!
Man līdz q4 TG ir vel tālu, bet paldies arca7 par tiem 5 goldiem priekš q3 TG. Manliekas dienu, vai divas pēc tam jau atdevu. Laugh
Vaidzētu jau warehouse ar lielāku, bet tur vel 35 goldi. Visam tik daudz vaig
Nu nav tik grūti dabūt tos 35g... Kaut vai 300 subscraiberus avīzei dabūt varēja pa 2-3 dienām aktīvi pašoutojot sub4sub Smile
Es tik 2-3 reizes iemetu šoutu dienā un lēnāk krāju