Jeta reale vs eRevollution

59 - Published in Albania - Political debates and analysis - 5 years ago

Sot po e shkruj kete artikull per me marr ndonje sub prej  juve.  Ata qe jane duke e vjedh shtetin, mos ma boni Sub se nuk kam nevoj per Subin tuaj te mallkuar.  Ju shqiptare te ndershem me nderoni me nje sub.  FLm shume

Support

Arianitii1Kabesos

Comments (59)

Cfar lidhje ka Sub me jeten reale ? :p Mesa duket nk do marresh Sub...sepse askush nk po vjedh shtetin
hahahahahaha albrevolution leje bre se ne onderr oshte Laugh
Mos ja fut kot o Adriano. Pse futesh në loj kur të duket se tjerit vjedhin. E kam me ju pseudo Hajdutët mos vjidhni, por merin dhe ktheni gjërat.
Mos e vet se te kallxon vet. Te tre qenkeni hajduka. Marre Marre marre. Lexone mire shkrimin nese je hajn mos e bon sub nese nuk je hajn bone sub. Asnjeri se keni bere sub. te tre hajna. Pike edhe pike prape.
Me nis gold dhe te bej Sub....nk jam hajn.. Mos e merr personale...it's just business Cheeky Sa te dush nis gold
s5 ...l poshte qeveria e korruptuar
07 nice!!
kom
07
kom
c
ee
Cheeky
yo
v+s
0u
v
v
v
v
s43
v
v
o7
v
ZZZ
v
foarte bine
https://www.erevollution.com/es/article/9303
v
o/
v
v
+
,l
v
v
S+V
https://www.erevollution.com/es/newspaper/2692
v s c
svc
v
ω
V
VV
v
S
vote
s+v
v
s4s fast svc pm https://www.erevollution.com/tr/newspaper/2893
v
V
vote
hn
v
;
Posht qeveria e korruptuar ,kemi nevoje per rilindje xD