The Nest

Foryst - Newspaper from Poland -

Published in Poland - Social interactions and entertainment - 13 Feb 2016 19:18 - 7

Coś się popsuło i nie było widać arta, to powtórzę jeszcze raz.

Aktywność ePolaków to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to ePolskie, kurwa, głupie społeczeństwo...
Ta, kurwa, banda imbecyli, która wolała zostać u tych kurwów-karakanów z eRepa...
To jest jakieś, kurwa, nieporozumienie!

Jeśli tyle dla Was znaczy... Jeśli tyle dla Was znaczy, ludzie, takie zaangażowanie w grę jak moje, gdzie postawiłem moje relacje, moje życie prywatne, karierę, wszystko inne... I dla was to tylko znaczyło te pierdolone 10% czy 12% aktywności społeczeństwa, to Was powinno się jebać. Kurwa, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać Ukraina. SZwierz was w innej grze tak mocno nie wyruchał, jak wyrucha was Ukraina, kurwa. Aż z was kukle będa swędziały. Z bólu.

To jest dramat, kurwa.

To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie. W tym państwie, w którym media, kurwa, nie były w stanie powiedzieć, że Phora Killicka zbeszczeszczono... że ten człowiek... że te admińskie kurwy - powtarzam - admińskie kurwy...

Admińskie kurwy oskarżały tego człowieka bezpodstawnie, a po dniach uniewinniały...
Że to nie jest czymś wartym tego, by temu krajowi pomóc stać się potęgą...

Będzie was Ukraina ruchała w dupę.

Będzie was Ukraina dymała w dupę tak, jak was jeszcze nikt nie dymał.

Ta kurwa, ten mały karakan. Jebany Inspection śmieć... Zniszczy was. ATOm'y, VasieBandery, będą wam odbierały kurwa smak życia...

Wy, kurwa, idioci. Narodowi Polscy Idioci. Ja mam to w piździe, kurwa. Bo mnie stać na wszystko. Będę żył, kurwa, tak!

Wypierdolę jeszcze dzisiaj, już jestem na stronie, i będę się z was, kurwa, polskie frajery śmiał. Żeście takie głupie są, tacy kurwa debile, którzy to kurewstwo adminowskie wspierali. Nie na ePolskę, Nie na rozwój, tylko na jakieś kurwy Sekuliców żydów w dupę jebanych, Na Frekmanów popierdoleńców wydawali...

To właśnie jest ta kurwa ePolska. Przez taką kurwę ePolskę, przez was - kurwa - chuje. nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście chuj warci.

I trzeba was jebać, ruchać, i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych kurwów, nieudaczników. Rozumiecie to?

A wam kochani, którzy pojawiacie się na IRCu, którzy aktywnie wspieracie ePolskę, dziękuję. Bo to garstka Polaków. Garstka Polaków: dzisiaj jest to może i 5% graczy, Może 10% (wyłącz mi ten telefon, bo Ci go wyłączę na amen). Tak, tak, tylko to się kurwa się w kurwie ePolsce nadaje.

Powiedzieć wam W ryj weźcie!, wy głupie chuje, że jesteście prymitywami, Że kurwa, wasze pierdolone firmy startowe to jest wasz majestat, wasza godność - Robota kurwa u bogacza, i firma na minusie - to wy, kurwa, Polacy. Chuj z wami!

Nie warto było, kurwa. Nie warto było zrobić nic, co wy się... a, szkoda kurwa gadać, szkoda strzępić ryja, naprawdę. Słuchajcie: Ci, którzyście głupie kurwy nie wchodzicie na IRC, niech was szlag trafi. Chuj warci jesteście. Antypolakami jesteście.

Dobranoc.

Jakby ktoś nie zauważył, jest to ironia, chociaż słowa wzięte od samego Stonogi. Faktem jest jednak to, że aktywność mamy dość niską, co koniec końców może mieć dramatyczne skutki na przyszłość kraju.

Support

Comments (7)

Vot bic bandere Wink
Dosc ciekawa interpretacja zbyszka Laugh
Dosadnie zobrazowana prawda Smile
i should drink a beer for every "kurwa" you wrote in that article...^^
Ja bym to usunął bo bana zaraz zaliczysz
RAF that whould make you alcoholic Cheeky VOTE, jedziemy po LWÓW Smile !!!
dalej na bogato Laugh