Sauron News

Mordor - Newspaper from Poland -

Published in Poland - Political debates and analysis - 12 Feb 2016 15:25 - 0


http://s1.fotowrzut.pl/51OPWC7BQK/1.jpg


http://s1.fotowrzut.pl/HFZWT6VHAD/1.jpg Witam :)

Za 3 dni wybory do kongresu, więc pozwolę sobie popełnić art :)

Kandyduję po raz drugi do kongresu, ponownie z ramienia Wróble Skrzydło
Pierwsze wybory były tylko formalnością dla graczy powyżej 16 Lvl, zebrało się nas 16 (z czego jeden gracz zarobił bana). Tym razem, to nie będzie formalność.  Mamy dwie partie na scenie politycznej (co mnie osobiście bardzo cieszy). Kandydatów do kongresu jest więcej niż miejsc w nim samym.

http://s1.fotowrzut.pl/P522Z26VDJ/1.jpg

Kongresmeni, którzy przez Nas zostaną wybrani mają ogromny wpływ, na to co dzieje się w naszym państwie. Od ich aktywności zależy sprawność i szybkość działań. Są w tej kadencji jednostki samobieżne kongresmenów , które za wyjątkiem otrzymania medalu oraz 5 gold nic więcej nie zrobiły.
Są kongresmeni, którzy brali czynny udział w kształtowaniu ePolski od jej pierwszych dni i aktywnie robią to dalej.

http://s1.fotowrzut.pl/P522Z26VDJ/1.jpg
 
Phor Killick
jako Prezydent stworzył Rząd, w którym w Styczniu 2016 miałem zaszczyt pełnić niewdzięczną i znienawidzoną przez obywateli i podatników funkcję Ministra Gospodarki i Finansów. W swojej drugiej kadencji w Lutym 2016 nie zmienił swojej decyzji i ponownie powierzył mi pełnienie tej funkcji.
Teraz mogę powiedzieć, że łatwo nie było, nie jest i nie będzie, ale mam satysfakcję i poczucie wywiązywania się z powierzonych obowiązków.

- Ustawy podatkowe zostały przeprowadzone
- Gospodarka posiada obecnie 5/5/5 bonusów
- Skarbiec państwa posiada dość złota aby na bieżąco państwo mogło prowadzić wystawianie MPP, wojen, czy atakować / zdobywać nowe regiony


Stan Finansów ePolski w momencie pisania arta :)


http://s1.fotowrzut.pl/XDS7FTCMQJ/1.jpgStan posiadania rejonów ePolski = 26:


Kaliningrad / Królewiec (Rosja) wrócił do naszych ziem :)
eNiemcy w całości są pod naszą kontrolą ( Jeden rejon oddajemy na chwilę, Niemcy chcą spróbować swoich sił ponownie w podbijaniu Belgi)
Część terenów Danii oraz Anglii.

Przez ten miesiąc nie siedzieliśmy tylko w "swoich gabinetach", tylko ciężko kombinowaliśmy jak spełnić oczekiwania obywateli.
http://s1.fotowrzut.pl/P522Z26VDJ/1.jpg

CO NAS CZEKA NA ZEWNĄTRZ KRAJU ??

W momencie pisania artykułu borykamy się z problemami w sojuszu EAGLE, po zdradzie sojuszu przez UKRAINĘ oraz JAPONIĘ grozi nam bezpośredni atak ze strony Ukrainy. Niestety Ukraina postanowiła wykorzystać swoją liczebność oraz posiadanie helikopterów. Wykorzystanie bugów gry doprowadziło ich do potęgi militarnej. Na ten moment blokujemy ich w zdradzieckim marszu przeciw Norwegi oraz Angli. Za naszą sprawą nie mogą posunąć się dalej, do zakończenia MPP z nami. Po zakończeni tego MPP nastąpi najpewniej atak na nasze tereny.  Zbierajcie batony, rakiety, broń nie będzie lekko ale gwarantuję nie będzie też nudno i o to nam chyba chodzi w tej grze :)

http://s1.fotowrzut.pl/P522Z26VDJ/1.jpg


CO NAS CZEKA NA WEWNĄTRZ KRAJU ??

II Wybory do kongresu są zagadką. Nikt nie wie jaki jest mechanizm liczenia głosów, gdy startuje więcej niż jedna partia. Zachęcam do głosowania w nadchodzących wyborach na kandydatów, którym ufacie bez znaczenia na ugrupowanie.

Ze swojej strony mogę tylko napisać o co będę prosił kongres w II kadencji i nie tylko kongres oraz na czym będę skupiał swoje działanie:

Kontynuowanie prac nad "Konstytucją" Prawem ePolski - takie prace trwają w kuluarach rządowych i niestety wymagają czasu i uwagi odpowiedzialnych kongresmenów

Chcę znaleźć odpowiedzialną osobę, która pomoże pisać porządny poradnik dla graczy i na bieżąco będzie pomagać w rozwiązywaniu problemów związanych z grą ( problemy z zamkniętym nocnym rozwiązujemy indywidualnie)

Dalsze rozwijanie Polskiego Forum eRevollution 23 graczy bierze już udział w różnych dyskusjach. Zapraszam do rejestrowania się i brania czynnego udziału w życiu ePolski. 
http://s1.fotowrzut.pl/P522Z26VDJ/1.jpg

DZIEWCZYNY MGiF'a


http://s1.fotowrzut.pl/BWCYHFKE63/1.jpg


http://s1.fotowrzut.pl/U0Y89OUM9A/1.jpg
http://images3.bibsy.pl/59X5gly4/dupeczki.gif


http://s1.fotowrzut.pl/H947HAF0MZ/1.jpgPolskie Forum eRevollution
Polski kanał IRC #eRev.pl  na Rizon link Rizon

MGiF Mordor

Support

Comments (0)