Corleone News

Published in Albania - First steps in eRevollution - 12 Feb 2016 10:14 - 2

Pershendetje Qytetar te Nderuar Shqipetare.

Ka disa nga tradhtaret qe jane shqiptar por luftojn per serbin apo kundershtarin e Republikes se Shqiperise.
Ju kisha lutur qe mos ti folni ketij tradhtari qe tani do ja tregoj emrin po ashtu dhe deshmin qe kam per te.

Sonte e zbuluam kush eshte tradhtari qe po lufton per serbin,dhe qe vjen ne chat dhe lyp golde.

Spartacus Alb 
http://prntscr.com/a2efsr

Faliminderit per gjithqka.Beni Support dhe vote.Naten e Mire!

Support

Comments (2)

mbase gabimisht
Al Capon jo jo ky cdo her lufton per to