Nearly First National

Ukiana - Newspaper from Ukraine -

Published in Ukraine - Political debates and analysis - 04 Mar 2017 12:39 - 8

http://dl3.joxi.net/drive/2017/02/28/0008/3203/543875/75/6b58268c07.jpg


Вітаю вас, громадяни України! Всім нам відомо, що завтра почнуться вибори президента України і багатьом відомо, що я балотуюся. Дана стаття є агітацією проголосувати за нас.

Так ось, чому ми?

1. Ми злагоджена команда гравців, які грають вже три місяці і які цілком зрозуміли політичну ситуацію в світі, основи гри і добре познайомилися з гравцями самої еУкраїни. Кожен з нас готовий приділити час на гру, і на управління країною, для досягнення кращих результатів ніж є зараз. Кожному з членів кабінету міністрів мною вже пояснені їх ролі і обов'язки, і ті вже готові до них приступити. Так само, відразу відповідаю - я не кажу тільки за себе, я говорю за свою команду, так як управляти країною ми будемо як єдиний механізм, а не окремі особистості, які намагаються показати на скільки хтось із нас більш важливий.

2. У нас великий досвід управлінням ком'юніті в онлайн іграх. До цього ми вже були на чолі уряду в грі з більш складними політичними системами ніж тут і цілком успішно справлялися з труднощами, що виникали. Кожен з нас вміє спілкуватися з людьми на належному рівні і багато хто володіє знанням англійської мови вище середнього рівня. Вся моя команда складається з людей з вищою освітою або тих, хто її тільки отримує. Кожна роль в міністерстві віддана людині за його спеціальністю, що б вона могла використовувати наявні професійні навички на своїй ігровій "посаді".

3. Ми не виявляємо агресії до інших гравців або кандидатів. Також не висловлюємо дискримінацію в будь-якій її прояві. Будь-яке наше обурення ми вважаємо за краще вирішити без грубих і безпідставних нападок. Ми не маємо звички намагатися когось образити заради своїх цілей, або видавати своє значення і більший внесок у загальну справу, ніж інші - чим спробував скористатися наш опонент в своїй статті. Ця частина була поставлена ​​на порівнянні його команди з нашою і спробою грубо натякнути, що ми нічого не робили.

4. Наша мета - тільки сильна Україна. Всі наші передвиборні плани спрямовані на посилення гравців і наших політичних позицій, це те, чим наш курс трохи відрізняється від політики теперішньої влади, але залишаючи кращі досягнення уряду і не сходячи зі шляху дружби з ВВ.

Що будемо робити ми:

1. Почнемо здійснення політики "Військового прибутку і зручності" - яке я благополучно описала заздалегідь в цій статті, з якої ви можете ознайомитися окремо, що б не було багато тексту в передвиборній.

2. Почнемо видачу державних кредитів. Кредит буде видаватись гравцеві з 21 рівня, безвідсотково. Умови повернення - до кінця канденціі. Це зроблено для того, що б ми не передавали кредити наступному президенту. Хоч це і викличе маленькі не зручності. Ще дві умови: будівництво на тереторії України і не великий доказ того, у вигляді скріну, що саме було побудовано. Сума кредиту, що видається обговорюється в приватній бесіді.

3. Підтримка зв'язків з минулим урядом. Ознайомлення з їхніми договорами, які вони укладали. А також підтримування зв'язків із старими друзями з інших країн.

4. Активізація роботи з конгресом. Обговорення всіх економічних, політичних і військових рішень з конгресменами. Посиленя демократії в Україні. Уряд буде самостійно приймати тільки ті рішення, які мають бути прийняті миттєво. Це вирішить проблему з установкою захисних споруд в битвах в яких це може бути не потрібно або навпаки.

Голосуючи за Юкіану - голосуєш за сильну Україну!Кандидат                                                  http://dl4.joxi.net/drive/2017/02/28/0008/3203/543875/75/8ec36338fc.jpg                        Ukiana

Support

EliziumEliziumEliziumMqSkyMqSkyMqSkyRoViUltramagicGurkiranDriveCaptain Harlock

Comments (8)

Я не успеваю писать, ничего не видно
Юкіана-це зрада Laugh
не видно
А какой механизм возвращения кредита? Допустим, я взял кредит на строительство, построил фирму, сбросил скрин, и не возвращаю деньги. Заканчивается каденция. Я деньг не вернул. Юкиана - зрадниця, кругом зрадлива зрада. Как вы сделаете так, чтобы игрок вернул 100% деньги. Фирму же у него вы не отберете. Деньги тоже, так как они были переданы добровольно. Ну будете его лошить везде, что он намутил бабло. И что? Сначала придумайте механизм возврата, а потом выдавайте. Так, что сейчас эта идея - херня и зрадота. Ничего не видно.
Самі правила гри карають того хто не повертає бабло. Якщо за місяць ти не повернеш кредит - тебе просто адміни забанять.
+1
Администрация выступает в роле суда и просто забанит если не вернуть деньги Smile
Ничего невидно