Voice of Shakespeare

Published in Poland - First steps in eRevollution - 13 Jan 2016 16:35 - 3

Witajcie!

Populacja naszego kraju systematycznie rośnie, liczę na to, iż jak najwięcej z was zostanie tu jak najdłużej!
Nie wiem czy są tu jacyś gracze nie znający języka angielskiego. Jednak jeśli tak, dziś w gazecie tłumaczenie najnowszego artykułu - poradnika naszej szanownej administracji gry. 

Zacznijmy od zmiany avatara. Kliknij na strzałkę na prawo od Twojego imienia.  Otworzy się menu, z którego możesz dostać się do następujących opcji: profil gracza (profile), ustawienia (settings), wiadomości (messages) oraz opcja wyloguj (logout).

http://files. pic.pl/i/00745/mletpb1ot78e.jpg

Wybierz Opcje (Settings).

http://files. pic.pl/i/00745/m9lv07max6yk.jpg

W tym miejscu możesz zmienić swoje imię (kosztuje to 50 gold), zmienić adres e-mail, napisać krótką informację o sobie, zmienić język (tej opcji można się spodziewać w przyszłości), oraz zmienić swój avatar. Kliknij Wybierz Plik (Choose File) i wybierz zdjęcie z dysku (musi być w formacie .jpeg lub .jpg), następnie kliknij opcję Załaduj (Upload).

http://files. pic.pl/i/00745/wbsaj7dlqq8t.jpg

Twój nowy avatar powinien już być widoczny. Jeśli nie - odśwież stronę za pomocą klawisza F5.

http://files. pic.pl/i/00745/7we7vd6d1681.jpg

Następnie chciałbym Ci pokazać jak podróżować po świecie. Powiedzmy, że zarejestrowałeś się w kraju, który nie ma zbyt wielu obywateli i chciałbyś przenieść się do bardziej zaludnionego państwa. Oto co musisz zrobić. Kliknij nazwę państwa w którym się znajdujesz - tuż pod Twoim avatarem. 

http://files. pic.pl/i/00745/5ge3c8mo9cot.jpg

Z menu po prawej wybierz kraj, do którego chcesz się udać.

http://files. pic.pl/i/00745/sls8f0h6kw2s.jpg

Otworzy się strona, na której znajdziesz więcej informacji dotyczących danego kraju. Wybierz jeden z regionów danego kraju i kliknij przycisk Szczegóły (Details) tuż obok nazwy regionu. 

http://files. pic.pl/i/00745/4kf95315dsm1.jpg

Tu znajdziesz więcej informacji o wybranym regionie (ilość obywateli, zasoby oraz sąsiadujące terytoria). Kliknij przycisk Przenieś (Move) aby dostać się do tego regionu. Zauważ, że będzie to kosztowało 40 jednostek waluty

http://files. pic.pl/i/00745/2b8q1newprad.jpg

I w ten oto sposób przeniosłeś się do innego kraju.

http://pics. pic.pl/i/00745/0cb1il8jjh2h.jpg

Natomiast jeśli będziesz chciał wrócić, lub znów zmienić miejsc zamieszkania, pamiętaj, że będziesz potrzebował znów 40 jednostek lokalnej waluty (tu: serbskich dinarów).

http://pics. pic.pl/i/00745/ojqagafth16j.jpg

Teraz, gdy już wiesz jak podróżować, pokażę Ci jak przekazać przedmioty innym graczom (opcja dostępna od 19 poziomu). Na górnym pasku kliknij opcję wyszukaj i wpisz imię gracza, któremu chcesz coś przesłać i wciśnij enter

http://pics. pic.pl/i/00745/5mhxtft6c4ge.jpg

Następnie kliknij na imieniu gracza lewym przyciskiem myszy. 

http://pics. pic.pl/i/00745/8jedr4ifphqn.jpg


Wybierz w jego profilu opcję Przekaż przedmioty (Donate items). Wybierz ilość przedmiotów, którą chcesz przekazać i kliknij przycisk Przekaż (Donate).

http://pics. pic.pl/i/00745/z4yqd012hekz.jpg

Jeśli chcesz aby Twoi znajomi grali z Tobą, dlaczego by na tym nie zyskać? Jeśli zarejestrują się z Twojego reflinku, dostaniesz dodatkowe złoto za każde ich osiągnięcie, zdobyty poziom i zakup złota. Wybierz opcję Sklep (Store) w głównym menu, po lewej stronie. 

http://pics. pic.pl/i/00745/hisshuqhjy01.jpg


Wejdź w zakładkę Dodatkowe Złoto (Gold Bonus). Tu znajdziesz swój reflink do wysłania innym graczom.  Im więcej ich zaprosisz, tym bogatszy się staniesz. Fajnie no nie?

http://pics. pic.pl/i/00745/yxnnvjltds7k.jpg

Ostatnia rzecz, którą chcę Ci pokazać jest zwiększenie pojemności magazynu. Powiedzmy, że jesteś biznesmenem mającym wiele firm. Potrzebujesz dużego magazynu aby trzymać w nim wszystkie produkty. Zwiększmy go więc. W menu wybierz opcję Moje Miejsca (My Places) a następnie Magazyn (Storage). 

http://pics. pic.pl/i/00745/wrzogm2su56o.jpg

Tu możesz sprawdzić jak pełny jest Twój magazyn i czy potrzebujesz powiększenia go. Naciśnij + obok pojemności magazynu. 

http://images. pic.pl/i/00745/hnfp82ja0pc2.jpg

Następnie wybierz Magazyn (Storage). 

http://images. pic.pl/i/00745/1omlxkqrr3a6.jpg

I wybierz jeden z dwóch dostępnych magazynów - jeden kupisz za walutę i ma pojemność 1000 jednostek, drugi, za złoto, ma pojemność aż 9000 jednostek.

http://images. pic.pl/i/00745/znjnqic6jobb.jpgTo tyle ode mnie na dzisiaj. Mam nadzieję, że to się komuś przyda, jeśli nie to zostanie jako baza do poradników na przyszłość, w przypadku hipotetycznego BabyBoomu :)

Doceńcie autora poprzez VOTE oraz SUBSCRIBE!

Polecam również najnowszy artykuł Naczelnika PhoraTUTAJ

Pozdrawiam
Szekspir
Minister Spraw Zagranicznych i Administracji. 

PS Jeśli chcesz się wykazać w tworzeniu państwa i masz ochotę coś zrobić to pisz do Phor Killick

Support

Comments (3)

Vote Smile
Vote. Topavelic is mentioned here. Cheeky
Oczywiście Vote Smile