Corleone News

Published in Albania - First steps in eRevollution - 08 Feb 2016 12:26 - 2

Pershendetje Qytetar te Shqiperise.

Gazeta Shqip Ben te ditur se z.Erjoli dhe z.Jetoni kan bere marveshjen per ta cliruar Kosoven.Po ashtu Serbia po hum aq shume teritore nga aleancat Shqiptare.

Ketu jan ne list te gjith Shqiptaret ne Qeveri:

1.President: Erjol

2.Kryeminister: Imigra

3.Governator: Graniti

4.Minister i Jashtem: Jeton

5.Minister i Mbrojtjes: Jurgen

6.Minister i Edukimit: Kosova

Dhe ja ku jemi ne perfundim te lajmeve te zakonda.Naten e Mire dhe Faliminderit.

Ju lutem beni support 5 lek per lajmet qe i japim.Faliminderit

http://i.imgur.com/hRvj1TL.jpg

Support

firewallSolar DragonJetonGrenMan

Comments (2)

Hajde me kembe te mbare, te behemi edhe ma te forte o7 v+s+sup Smile
Faliminderit Solar Dragon Shpresojm te jemi aktiv dhe ti mundim skllavet!