Cadı Kazanı

Helenyx - Newspaper from Turkey -

Published in Turkey - Political debates and analysis - 07 Feb 2016 07:13 - 12

Değerli eTürkiye halkı;

Malumunuz üzere başkanlık seçimini geride bıraktık. Ben de sizlerin takdiri ile bu göreve layık görüldüm. Biraz geç de olsa bu makaleyi açıp sizleri bilgilendirmek istedim. Öncelikle bana oy veren,vermeyen herkese teşekkür ederim. Daha önce sizlere açıklamış olduğum kabinem ile birlikte çalışmalara başlamış olup kendimize belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için uğraş vermekteyiz. Sizlere kısaca faaliyete geçirdiğimiz veya yakın zamanda geçirmeyi planladığımız çalışmaları şu şekilde izah edebilirim ;


https://cdn4.iconfinder.com/data/icons/orb/16/4.png Ülkemizin web sitesi için çalışmalara başlamış bulunmaktayız.
https://cdn4.iconfinder.com/data/icons/orb/16/4.png Ekonomi Bakanlığımız, ekonomik alanda istikrarın sağlanabilmesi ve gelir - giderlerin ölçülebilmesi için çalışmalarımıza başlamıştır. Bunun hakkında ilk çalışmamıza bu linkten ulaşabilirsiniz.
https://cdn4.iconfinder.com/data/icons/orb/16/4.png Milli Eğitim Bakanlığımız en kısa sürede detaylı rehberler için çalışmalara başlayacak ve yapılacak olan web sitemizde bu çalışmalar yayınlanacaktır.
https://cdn4.iconfinder.com/data/icons/orb/16/4.png Milli Savunma Bakanlığımız, cephelerin takibi ve duyurusu açısından artık belirli periyotlarla bu linkteki gazete  üzerinden makaleler yayınlayacaktır.
https://cdn4.iconfinder.com/data/icons/orb/16/4.png İlerleyen zamanlarda Babyboom yapılabilmesi için Türk halkını teşvik edecek projeler yayımlamayı planlıyoruz.
https://cdn4.iconfinder.com/data/icons/orb/16/4.png Yine Ekonomi Bakanlığımızın ülkedeki vergi oranlarının dengelenebilmesi, üreticiyi ve tüketiciyi mağdur durumda bırakmadan ülke kasasına en verimli gelirin sağlanabilmesi için gereken uygulamaları faaliyete geçirme çalışmaları olacaktır.
https://cdn4.iconfinder.com/data/icons/orb/16/4.png Dış İşleri Bakanlığımız, Türkiye’nin E.A.G.L.E. ittifağının temellerini oluşturacak ülke statüsünde devam etmesi ve ilişkilerin daha da geliştirilmesi açısından halihazırda devam eden çalışmalarını sürdürmektedir.

Son olarak bu hedeflere hep beraber ulaşacağız arkadaşlar. Kabinemizin tamamı ülkeye gönül veren gönüllü arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ancak çoğu projede sizlerin de desteği ve özverisi bizler için en önemli faktör olacaktır. Sizlerden en önemli isteğimiz, hükümetimizce yapılan uyarı ve yönlendirmelerini dikkatle takip etmenizdir.Saygılarımla
http://resmim.net/f/1BvCPc.png

Support

Comments (12)

Hadi gazamız mübarek olsun başkan xd
Aynen Laugh
o7
V
v
'eleniyks başgan, hayırlı olsun. Kolay gelsin. Bir gün başkan olursam, balkon konuşması yerine kiler konuşması yapacağım ben.
v
v
v
V
vv
o7