Rozkminy Raczka

raczek32 - Newspaper from Poland -

Published in Poland - Financial analysis - 31 Jan 2017 04:22 - 21

Czołem!

Jak mogliście już pewnie wyczytać (tutaj) Turcja ogłosiła zwrot 2/3 podatku.

Formularz dla nas: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9sJtYfXOwXRjhQatmBy_ea-90IaSdv4aBgFBfDU3YK5I0Tw/viewform

Wymagany jest tylko 1 zrzut ekranu, ten z podsumowaniem zapracowania. Zwroty będą wysyłane codziennie. W razie dodatkowych pytań zapraszam do mnie.

Z ciekawostek. Ostatnio podczas trwania umowy zwrotu podatku z Iranu do polskich obywateli zostało wysłanych 66 930 IRR (ponad 468g). Także, nie narzekać, ciśniemy dalej i zdobywamy swoje bonusy!

raczek32

Support

MaevejukaLyell Thirdshenicigiovinco10Giovinco69

Comments (21)

Wyczytali, bo ja to napisalem dziś na shout Laugh Artykuł się ukazał, bo ja to napisałem dziś na shout Laugh
Nie.
O zwrot można sie ubiegać od wczoraj, czyli zainteresowani, którzy by chcieli skorzystać a już dziś produkowali stracili 2 dni przez opieszałość rządu. A co do bonusów to lepiej zapomnij o nich jak najszybciej. Przez 20 dni od 11 stycznia prawie nie drgnęły..
Widocznie dziamek jesteś ślepy. Za kilka godzin po przejęciu Scanii już to będzie przyzwoicie wyglądać a to jeszcze nie koniec. Było lekkie opóźnienie przez twoich kolegów zdrajców typu Gio69 czy yomek co cały czas biją przeciwko Polsce. Także musisz im podziękować.
Po zakonczeniu wojny z Dania, rzadz Szwecji upomni sie o swoje. Nie liczcie na darmowe bonusiki!
Z Dziowinkiem69 kolegowałem się do 22 września. Czyli już 4 miesiace i 1 tydzien się z nim nie koleguje. Po drugie wtedy całe WS się z nim kolegowało. Wystawiliście Ambru w wyborach na Prezydenta a i tak głosowaliscie na Dziowinko69, który reprezentował waszą największą konkurencję Partię Postępu. A co do Youmu to także był wasz bliski kolega, którego całe WS mianowało Ministrem a potem wybrało na Prezydenta w grudniu. Tak więc obaj z nich byli również najbliższymi kolegami Wróblego Skrzydła. Za to, że biją przeciwko Polsce odpowiada rząd, Kongres, WS. To wy im podziękujcie, bo to wy ich do tego prowokujecie od miesiecy. PGB nigdy nikogo nie namawiało do walki przeciwko Polsce i nie wbijało przeciwko Polsce. Osobę, które to zrobiła niedawno z własnej inicjatywy usunąłem z PGB zaraz po bitwie. Natomiast były bitwy, w których to Armia Krajowa, Marynarka i Husaria wbijały przeciwko Polsce.
Co za hipokryta Laugh
Dzian, jak zawsze w formie
Dzian !! Co ?? JAJKO !!! Znowu wyjesz o bonusa? Ile DMG wbiłeś żeby go zdobyć ?? Youmu więcej wbił przeciw nam niż ty dla Polski odkąd jest nowa mapa. Idż zakładać mulciaki
Nie mam ani jednego mulciaka. Nie korzystam nawet z przywileju posiadania dwóch kont na jednym IP. Polską rządzi WS i tylko WS. Robi wszystko pod WS i tylko pod WS. Kto nie jest wyznawcą WS ten dla WS nie istnieje. A jak już mówiłem wielokrotnie - ja nie walczę dla WS, bo to nie jest rząd wszystkich Polaków. Nic od WS nie biorę - żadnych zwrotów podatków, żadnych zwrotów z promocji, żadnych dofinansowań na broń, żadnych dofinansowań na treningi. I nic dla WS robić nie będę. Wszystko co mam to mam, bo sam się tego dorobiłem. I na pewno nie będę zużywać mojego majątku dla rządu, który kilka miesięcy temu wprowadził ustawę prześladującą PGB i pozbawiającą PGB praw do wszystkiego. Jak można najpierw wprowadzić taką ustawę a potem oczekiwać, że PGB będzie coś dla rządu WS robiło? - pytanie retoryczne.
przecież PGB po kolejnym ban-hammerze który miał miejsce wczoraj praktycznie przestało istnieć Laugh tym razem zbanowano z 8 multikont. Zostałeś sam bo oprócz Ciebie są tam 3 martwe konta i 2 2kliki...chapeau bas Laugh
Jak ma ktoś poważnie traktować niby bojówkę w której od zawsze oprócz Ciebie były praktycznie tylko multikonta z może 2 wyjątkami.
@Juka, jak poważnie traktować wpisy członka rządu, który dostał temp bana za mulcenie. Trochę zalatuje hipo, mógłbyś sobie przynajmniej TEN temat odpuścić złodziejaszku.
Jest i psiapsióła dziamka. Kogoś mi tu brakowało Laugh W końcu pinky i mózg razem Laugh
Temat kreskówek jest dla Ciebie bardziej odpowiedni, na Twoim miejscu został bym przy nim. Lepiej się w nim orientujesz, bo malwersacje z mulciaków chyba Ci nie poszły.
o7 kolejny sukces rządu, dzięki wam Polska nie posiada lepszych bonusów. Sam Kindogan o tym wspomniał.
Zerknij na nasze bonusy zalosny koreancu. A to nie koniec. Z reszta wiesz bo twoje multi lodolamacz tu szczerzy zeby.
Odezwał się juka który wciaz wierzy ze te bonusy to duzo, wez wyjdz i nie rob z siebie glupiego. Tyle ile na kolejna wojne zapasow wrzuciliscie i ile macie to zalosne.
Te koreaniec - wypad. Przez ciebie chamie kilka dni nie miałem bonusa do jedzonka.
I bardzo dobrze! Schudnij grubasie bo ci miotła się połamie!
Mogę ją połamać ale na twojej tępej bańce. Zakompleksiony szkodniku !!