TheTruth

Kinyas - Newspaper from Turkey -

Published in Turkey - Political debates and analysis - 30 Jan 2017 09:16 - 40

Merhaba,

Uzunca bir sürenin ardından bu dönem ülke başkanlığına aday olmaya karar vermiş bulunmaktayım.

Tanımayan arkadaşlar için kısaca özetlemek gerekirse, geçmişte 2 defa Türkiye başkanlığı, 5 defa İttifak komutanlığı, 5 defa da Türkiyede Dış İşleri Bakanlığı görevlerinde bulundum. Son başkanlığım döneminde, kabinemle birlikte Türkiyenin gücüne yakışır şekilde full bonusa kavuşması ve sistemselliğinin artırılması adına çalışmalarda bulunmuştuk. Bizden sonra gelen her ülke başkanı da üstüne çok taş koyarak ülkemizin başarılı konumunu oldukça pekiştirdi. Benim bu dönem niyetim, elde ettiğimiz başarıları korumanın yanında, organizasyon yapımızı şekillendirerek vuruş gücümüzü artırmak ve biraz da oyundan aldığımız keyfi artırmak.

Aklımdaki ilk proje STRsi ve ekonomik durumu yüksek savaşçılar ve ordularla alakalı. Malumunuz tüm bu bonuslara erişmek ve onları güvende tutmak için yüksek hasarlar vurmamız gerekiyor. Bu hasarları birkaç kişinin veya ordunun sırtına yüklemenin adaletsiz olduğunu düşünüyorum. Seçilmem durumunda, ülkesi için fedakarlıktan kaçınmayan bireyler ve ordullar ödüllendirilecek, aksi davrananlara ise ona göre yaptırımlar uygulanacak. Bu problemi, eğlenceli yarışmalar, yapılacak projelerde öncelik hakkı ve belki daha uyguna silah satışı gibi projelerle çözmeyi planlıyorum. İşin özeti, DS5e karşı hangi ordudan hangi görüşten olursa olsun ülkemizin ihtiyacı olunca gözünü kırpmadan bar kit yakanlarla, sabah akşam isyan cephesi kovalayanları ayırt edeceğiz.

Cephelerde aktif vatandaşlara yönelik bir diğer proje kit olacak. Olabildiğince fazla kişinin kitlerini Q5e yükseltmesi ülkemiz açısından hayati öneme sahip. Burada yine önce bir veritabanı oluşturduktan sonra kasamızın durumuna göre bütçe belirleyerek uzun vadeli kredi + hibe şeklinde bir proje yapacağız. Kitin ihtiyaç duyduğu ekmeği de bir süre devlet olarak bir karşılayacağız, hatta Q5 ekmek kurulumunu/komünleşmesini artırmak adına yüksek teşvikler uygulayacağız.

Oyuna nispeten yeni başlayan arkadaşlara yönelik olarak yine çeşitli projeler hayata geçireceğiz. Bunlardan ilki, bu arkadaşları aktif olarak topluluğa kazandırmak adına Discord kullanımına alıştırmak olacak. Bu sayede multi hesap sorununu da çözmüş olacağız. Başlangıç paketi adı vereceğimiz projeyle, Discorda bir defa bile olsa katılan arkadaşlara belirli bir miktar gold, yüksek miktarda enerji ve silah hibe edeceğiz ayrıca bu arkadaşların ekmek dağıtımı için form doldurmasına gerek olmayacak. Discordda ve oyunda aktif oldukça imkanlardan daha çok yararlanılacak, hızlı gelişim desteklenecek.

Ne yeni başlayan, ne de yüksek STRli tank sınıfına giren vatandaşlarımız için de kitlerini en azından Q3 seviyesine getirebilmelerine, halen tamamlayamadılarsa antreman binalarını tamamlamalarına yardımcı olacağız.

Dış politika ve savaşlara gelirsek, yeni kurulan Délos ittifakıyla işler kızışıyor ve bu ay muhtemelen 4x100 bonusuyla ön plana çıkan ülkemize operasyonlar göreceğiz. Bu dönemde, yapacağımız hamlelerle hem ülkemizi hem ittifaktaki müttefiklerimizi güvenli durumda tutarken, oyundan aldığımız keyfi de yaşayacağımız savaşlarla artıracağız. Vatandaşlarla aktif iletişim adına gerek başkanlık gerek MSB bünyesinde bilgilendirme makaleleri düzenli olarak yayınlanacak.

Saygılar,

http://www.onlinesignature.in/nim/2135943033594803290716.png

Support

DoomtouchableWarchiefEsdeathGrey WindYavuzTRNyx UlricSantiago 45AurielKizaganKizaganKizagan

Comments (40)

o7
o7
VV has no honor
VV has no honor
o7
o7
Başarılar kardeşim
#MakeTurkeyGreatAgain #Kinyas4CP #KinyasIsComing
Başarılar
V Güzel projeler.Başarılar o/
Başarılar da hocam sen bu vakti nerden buluyon yav Sad(
başkan sal gelsin bir şeyler. Bak şimdiden başkan diyorum... Smile
Başarılar kimse pirinç dememiş ben diyeyim benim adıma bebelerden birine ver bari tuzgun daha taze beybi mesela Smile
ççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççç
Yakışır reyiz
o7
başarılar
Başarılar
pirinc basarilar
o7 Hayırlı olsun kanka xd
Basarilar
o7 hep destek tam destek
Başarılarn o/
Başarılar
Başarılar
Başarılar kardeşim Smile keyifli bi dönem daha geliyor demek
hayırlı olsun başarılar o7
Makale beni heyecanlandirdi, basarilar
hayırlı olsun başarılar o7
Hayirli olsun başarılar o7
Başarılar o7
o7
Hayırlısı olur inşallah o7
Hayirli olsun başarılar
Başarılar
Başarılar
v+
Babylere yönelik zenginleştirici faaliyetler bekliyoruz. Şu kadar ev dik bu kadar altın vereyim tarzı tüm uygulamalar kodamanları kalkındırmaktan öteye gitmiyor. Benim param yok dışarıda kalıyorum bana deniyor ki git apartman al bir evini biz sana hibe edelim aynı o hesap. Bu yüzden gelen üyelerin fabrika kurmalarına yönelik yardımlar vs gelirse süper olur. Herhangi bir siyasi partiye üye değilim bu nedenle tüm adaylara eşit yaklaşıyorum ve bu doğrultuda kimin gayret ettiğini görürsem o kişiye oy vereceğim. Saygılar
her donem başkasıymış sanki başkanda uzun zamn sonrası aday olmuş filan pis yılan seni duşun şu ulkenin yakasından artık senin yuzunden ulke bolundu perçik purcuk oldu her onune gelenle kavga etmeye potansiyeline sahipsin saygı desen cıkarlar çerçevesinde saygın var cıkarın ne kadar buyukse saygında okadar buyuk e.rep. te boyleymişsin burda sıfırdan başlandıgı için daha beterini yaptın yok ol artık yok ol !
:facepalm: