KEEP CALM ITS AMBRONEWS

ambru - Newspaper from Poland -

Published in Poland - Political debates and analysis - 08 Jan 2017 13:11 - 27

Jako szef partii opozycyjnej złożyłem dziś wieczorem w ręce prezydenta ustawę, która ma być przegłosowana jutro w kongresie. Jest ona mniej więcej rozwinięciem ustawy o uboju świń. xD

Po ogłoszeniu przez CP rozliczenia poprzednich prezydentów, można zauważyć, że ogromna kwota ok 1300g, która powinna być w reku prezydenta lub leżeć w skarbcu państwa, znajduje się na prywatnych kontach byłych prezydentów lub po prostu wyparowała. Czyli Preparacik nie może korzystać z funduszy, które powinny być do jego dyspozycji. Te osoby działają wbrew Polsce. Powinny zostać nazwane zdrajcami oraz zostać pozbawionymi możliwości korzystania z tego co państwo nam oferuje tzn, dofów, zwrotów od podatków itp.

Treść ustawy:

Osoby, na których kontach powinny się znajdować lub znajdują się pieniądze państwowe otrzymują bana na discord , oraz zostają wpisani na czarną listę, czyli nie mogą korzystać ze zwrotów od podatków, dofów itp. aż do czasu ich zwrotu.
Wyżej wymienieni gracze nie mogą pełnić żadnej znaczącej funkcji w państwie: Dowódcy państwowej bojówki, lub stanowisk w rządzie.
Gracze, których dotyczy rozliczenie CP i wyżej wymieniona ustawa, nie mają prawa głosu na temat tej ustawy. Czyt. Youmu, Giovinco69, Giovinco10, Juka.
Ustawa wchodzi w życie zaraz po przegłosowaniu.

Czyli w tym wszystkim chodzi by ukrócić, samowolkę wysoko postawionych urzędników, którzy zarządzają pieniędzmi w sposób nieprzejrzysty, często czerpiąc na tym osobiste korzyści. Gioszust10 300g. Juka 330g.
Nie uwzględniam tutaj youmu ponieważ on tak czy siak jest zbanowany. Giovinco69 nie przedstawił rozliczenia, ale on też ma bana. 

Liczę na obiektywne spojrzenie na obecną sytuacje przez kongresmanów partii rządzącej. Takie zachowania nie powinny mieć miejsca.

Ambru
Szef Partii Imperialnej.

Support

Comments (27)

Domniemanie niewinności. Dowód plz.
Jeśli potrafisz czytać ze zrozumieniem to sobie poradzisz: https://www.erevollution.com/en/article/21050
Kolejny po youmu( największym złodzieju) jęczała co nic nie robi tylko, jęczy. Czy wy w tej opozycji nie macie innych pomysłów na grę. Ambru to chyba u ciebie w partii było najwięcej głosów na kongres z mulciaków ?
Cały gold został usunięty z mojego konta przez admina gdy miałem temp bana. Był też w tym państwowy gold. Przelałem Preparacikowi wszystko co miałem na koncie. Resztę oddam gdy tylko uzbieram o czym już wcześniej pisałem.
Ambru? youmu i gio69 zbanowani ? Nie widzę żeby mieli bana, albo jestem ślepy
to może zrobić konto Polska i każdy prezydent, Minister finansów dostanie do niego hasło, poprosić adminów o przeniesienie panstwowych firm na to konto i obędzie się bez żadnych pośredników, bo z tego konta będzie wszystko robione? Będzie też łatwiej o rozliczenia.
A nie, przecież będzie ban za obsługę multi :v
Jestem za tą ustawą. Zamiast mówić o tym, że Gold leży bezpieczny... Jeszcze Mordor lub Aphian tempa zarobią i ten bezpieczny Gold zniknie. Smile
Czytając to wszystko dochodzę do wniosku, że cały problem nie w tym kto ma tą kasę. Problem jest w tym, że opozycja nie ma się do czego przyczepić. Skoro kasa leży u gościa i nie zniknęła tak jak u innych CP to opozycja czepia się tego tematu żeby przykryć sprawę zniknięcia gold przez youmu. Ambru podchodzi ambicjonalnie do sprawy bo Mordor go parę razy ostro potraktował więc pewnie teraz leci odwet. Dość nieudolny bo gość wiele razy udowodnił, że potrafi zająć się tym co dzieje się w tej grze. Jest was niewielu, którzy to potrafią a pozwalacie najbardziej nieudolnym tutaj wchodzić sobie na głowę.
Przeczytajcie komentarze Harrego Pottera pod tym artykułem i pod artykułem Preparacika - https://www.erevollution.com/en/article/21050. Gościu tłumaczy Mordora *kasa leży u gościa i nie zniknęła* i tłumaczy jukę *zabranie golda przez adminów to nagła sytuacja* ale Giovinco10 został przez Harrego wykluczony z kamiennego kręgu i jego już nie broni a przecież Dziowinko był ich figurantem i spełniał ich zachcianki. Ciekawe, co nie? Laugh A co do leżenia i nie znikania to ktoś w ogóle widział, że naprawdę tam leży i nie znika? Ktokolwiek oprócz Harrego....?
@harry, Kasy nie ma bo: gioszust10 nie oddał, a Juce w trakcie bana hajs zabrano. Czyli pieniedzy nie ma. Mordor ponoć ma, kiedyś mi pokazywał, że ma. Więc co za problem przelać z powrotem, albo niech go CP mianuje M finansów, by to miało jakieś ręce i nogi. Wiesz, zależy mi na tym by skarb państwa był taki jaki powinien być. Byli CP, którzy przywłaszczyli sobie pieniądze na prywatne konta powinni dostać bany na discord oraz na funkcje w państwie ponieważ szkodzą tym wszystkim całemu państwu. Jeśli zgadzasz się na pożyczki ok 300-750g to ja też bym z chęcią taka przyjął. PS. chodziło mi o bana na discord.
PSS. Jeśli chodzi o youmu. Wystartował po namaszczeniu go przez Mordora i Giovinco10, pewnie sam na niego glos oddałeś. Youmu nigdy nie był u mnie w partii a do ostatnich wydarzeń nie darzyłem go sympatią. Nazywanie Youmu złodziejem też zakrawa trochę o hipokryzję w takim wypadku. Jego działania nie miały nic wspólnego z opozycją czyt. Partią Imperialną. To jak przeznaczył środki jako urzędujący, powtarzam urzędujący prezydent, oznacza, że jest złodziejem? Jak aphian sobie wpłacił 750g na swoje konto i potem przez 3 miechy nie oddawał, to wszyscy, którzy nazywali go złodziejem byli szkalowani albo wyzywani od idiotów. kolejny akt hipokryzji. Więc zastanów się dwa razy zanim cokolwiek napiszesz.
Ja widziałem pieniądze u Mordora. Proszę bardzo mianuje go skarbnikiem, może te pieniądze trzymać. Ja mu całkowicie ufam.
Czyli z ustawy usuń Mordora, i reszte przedstaw na obradach, jeśli możesz.
@Dzian nikogo nie usprawiedliwiam ani nie tłumaczę. Nie było wpisu od nich na temat brakującej kasy. Chciałem mieć od nich słowo wyjaśnienia i deklarację zwrotu golda wypadało by z ich strony choć przepraszam napisali ale cóż. @Ambru widziałem screen z kasą, który Mordor wrzucił pod artem CP (pewnie tak jak wszyscy), po za tym CP już potwierdził, że widział tą kasę. Chcę aby byli CP oddali co nasze. Zadaję grzecznie pytania i dostaję odpowiedzi. Gio10 i juka wyraźnie napisali, że kasę zwrócą oby jak najszybciej. Jak nie oddadzą to saldo powinno spaść na CP Preparacik. I nie myślcie sobie, że produkuję się tu dla któregokolwiek z nich bo nie wiem co gorsze CP któremu brakuje golda i nie ma rozliczenia czy wy robiący od kilku miesięcy rozpierduchy sztuka dla sztuki
Nie chcę Cię tu personalnie obrażać. Nie powinno być pobłażania. Chcą oddać, to jak oddadzą, zostaną im przywrócone prawa obywatela. Do tego czasu powinni zostać ukarani, tak jak ja czy youmu.
Fantazja ponosi Laugh myślisz, że ktokolwiek zdrowy na umyśle wyrzuci konkretnego tanka, żeby nieroby miały pożywke?
Czyli *tankom* wolno kraść w biały dzień, bo stoją ponad prawem. Oto jacy ludzie rządzą Polską.
Prezydent dostał wyraźne informacje na temat mojego długu. Jesteśmy w stałym kontakcie.
=D Ale pieprzysz o tankach, idąc tym rozumowaniem to PGB dostało dofa na bitwę w Mazowszu bo są tankami i bohaterami. xD Ja też jestem tankiem, a mnie się o dmg nie prosiło nigdy i teraz jestem antyobywatelem xD
Gio69 czy Phor czy Dewisz również są tankami Ten pierwszy wbił TP dla Polski więcej niż Aphianek czy brejniaczek. Phor dostał bana bo heli q5 wydał na wbijanie dmg. Natomiast Dewisz oberwał rykoszetem bo go nie lubiliście jak przytankował w Pomorzu. P.S. pewna osoba wzięła pożyczkę od CP czyli mnie, nie od Mordora który rzekomo ich udziela, ciekawe gdzie był ale mniejsza
Pożyczka wliczona w koszty. Jak bicie przeciwko interesowi nazywasz tankowanie to siedź w krainie małych dziewczynek i trzymaj łeb e piachu
Youmu to jest Północnokoreańczykiem czy Polakiem? Jak jesteś Polakiem, miej odwagę jak inni się rozliczyć, następnie przyznać się do ewentualnego długu wobec Państwa i go zwróć. Inaczej nie wygłaszaj opinii o tym kto co zrobił źle, a kto dobrze.
Kasa z budżetu poszła na tanków. Więc jest dobrze.
Wiedziałem, jesteś tchórz i tyle.
Jeszcze raz wszystkich przepraszam, że głosowałem na tą dwulicową pazerną na kasę hienę Youmu. Jest mi z tego powodu bardzo przykro.Mam nadzieję, że zostanie u Mao na zawsze. Kim youmill znaleziony w kapuście syn Kim Dzong Il a brat Una.
Podobno Polska znowu wypowiada wojnę komuś i ustawa NE bez sensu na bitwy które się nigdy nie odbyły. To jest okradanie Polaków z bonusa do dmg. Wasz rynek jest przepelniony waluta, a pożyczek pewnie też nie będzie. XD