Boryslavska Pravda

Published in Ukraine - Warfare analysis - 03 Feb 2016 07:23 - 6

Вітаю :)

Як ви вже знаєте, скоро настане кінець першої в грі каденції Президентів. Старі міністри підуть, нові прийдуть. І от було вирішено створити перший в еУкраїні огляд фронтів. Але так як від початку каденції сталося багато чого, то в цій статті розглянемо теперішні війни. Вже з чогось почнемо) Поїхали!

Європа
 
http://i.imgur.com/gIUIMkP.png

Почнемо, звичайно, зі Старого Світу. І не просто через звичку) Саме в Європі зараз вирує перша у грі світова війна…
Альянс EAGLE (Україна, Туреччина, Греція, Хорватія, Албанія, Боснія, Польща, Італія, Франція, Грузія, США і Бразилія) вже майже місяць воює проти альянсу Nexus (Сербія, Угорщина, Румунія, Великобританія, Іспанія, Швеція, Македонія і Болгарія)! А почалося все з того, що Серби вирішили втілити свої наполеонівські плани і напали на Албанію та Боснію. Але завдяки допомозі нашого альянсу серби
почали відступати. Але Нексус не здавався і всіма своїми силами допомагали Сербії, час від час контратакуючи через РВ. Боснія в той час більш-менш спокійно захоплювала сербські регіони, кілька разів займала столиці Бєлград. Попри те, що серби відбивають свої регіони через РВ, Боснія продовжує вигравати прямі битви. Хорватія також не лишилась осторонь і напала на сербську Воєводину. Згодом та балканська війна збільшила свої масштаби, коли члени обох альянсів почали воювати між собою: Румунія проти Туреччини, Україна проти Великобританії, Болгарія (якої вже нема на карті) проти Греції і Туреччини. Зараз можна впевнено сказати, що наш альянс виграє у цій війні. 
Вже на початку війни Македонія та Албанія вирішили провести тренувальну війну. Проте ця ТВ перетворилась на справжню війну, так як Македонія стала членом Нексусу. Але й тут наш альянс не полишив союзника, почали проводити десанти з обох боків. Згодом Греція оголосила війну КЮРМ, так як Албанії було тяжко воювати в 2 фронти.
Ситуація з Францією та Іспанією дуже схожа. ТВ між цими країнами відбувалась паралельно з війною на Балканах. Проте Франція стала членом EAGLE, Іспанія – членом Нексусу. І тоді ТВ між ними також стала справжньою.
Литва (про-EAGLE) також проводить паралельну війну зі Швецією (Нексус). Але досягнення такі собі – половину битв виграє, половину – програє.
Інші країни, які не беруть участь у цих подіях, проводять свої війни для своїх цілей.
Естонія бере реванш у Фінляндії і йде атака на фінські території. Минулого разу Естонії частково вдалось випиляти фінів, проте регіони було відбито через РВ, чим і закінчилась війна.
Після того, як Японія відбила напад Хорватії на Чехію, чехи почали контратакувати їх в Австрії. Але Угорщина теж не розслабляється, оголосила Чехії війну та захопила 2 з 3 їхніх регіонів на кордоні з Хорватією.
Польща допилює Німеччину, атакуючи їхній останній регіон, а Швеція допилюють Данію.

Азія
 
http://i.imgur.com/i5N0cw4.png

Японія, маючи всього 80 з гаком гравців, змогла захопити практичнопівсвіту! Поділ Росії, Китаю та Північної Кореї допомогли цьому. Зараз, відчувши свою силу, японці атакують Індію та Індонезію.
Тайвань вирішив скинути комуністичний режим Китаю. На сьогоднішній день Республіка Китай контролює велику територію КНР.
Іран атакує останній регіон Пакистану, а Туреччина захопила 2 регіони Саудівської Аравії.

Північна Америка
 
http://i.imgur.com/vnkEpNn.png

Ірландія, маючи менше населення, ніж у Канади, змоглазавоювати майже всю її територію.
Мексика, напавши на Кубу, зараз потерпає від її атаки. Нині Куба контролює майже всю мексиканську територію.
Зате найпофігістичніша країна е-світу – це США)) Ну а що? 50 регіонів, фул по їжі, слабкі сусіди… Що ж ще бракує для щастя для звичайного американського задрота? :D Проте тут є вагомий плюс – вона допомагає союзникам в Європі проти Сербії ;)

Південна Америка

http://i.imgur.com/pg1xTU7.png
 
На даний момент Аргентина та Бразилія є найсильнішими державами Латинської Америки. Аргентина після взяття Чилі почала свою експансію в Африку та Океанію, Бразилія сильна завдяки її членству в EAGLE.
Зараз іде поділ Перу між Аргентиною та Бразилією.
У Парагваю, Колумбії та Венесуели нерушимі кордони на даний момент, Болівія і Уругвай давно у випилі Бразилії, у Чилі лишилась лише столиця.

Африка і Океанія

http://i.imgur.com/E0753dY.png

Я вже казав, що Аргентина почала експансію в Африку і Океанію. Були атаковані Нігерія і ПАР, у Нової Зелендії лишилась лише столиця.
Австралія також проводить свою експансію, атакувавши Південну Африку.
У Єгипту лишились лише 2 регіони, решта відібрала Греція.

Дякую тим, хто прочитав цю статтю! :)
Слава Україні!!!

Support

KagarlKagarl

Comments (6)

МО Огляд фронтів http://www.erevollution.com/en/article/2083
Vote
Vote
Vote
voted o7
s+v