Ukrainian space

Published in Ukraine - Political debates and analysis - 30 Jan 2016 14:11 - 1

Якщо це не фейк, то вона хвора, на голову...

Тимошенко пообіцяла домовитися з Путіним, якщо українці її підтримають.

Лідер БЮТу Юлія Тимошенко пообіцяла владнати відносини з Росією, якщо український народ підтримає її на виборах.
Показать полностью..

Ця влада повела себе зовсім безвідповідально пішовши на вимоги США. Для США Україна лише розмінна монета, а страждають наші громадяни - заявила Юлія Тимошенко.

Українцям потрібна така влада, котра не змушуватиме їх сваритися зі своїми родичами за кордоном. З російським народом ми маємо багато спільного, ми маємо спільну історію, росіяни неодночасно допомагали українцям. Яскравим прикладом є Друга світова війна, коли і вірмени і білоруси і росіяни спільно стояли за наші землі. Досить протиріч бо так сказали десь за кордоном, потрібен мир в Україні, а якщо український президент має хоч краплину совісті то він повинен вибачитися не лише перед українським, а й перед російським народом.

Досить вішати усіх псів на російського президента, проблема в Україні, українські політики довели український народ до громадянської війни. Якщо ви пам'ятаєте за мого прем'єрства подібної ситуації ніколи не було, аби львів'яни ненавиділи донеччан та навпаки. Зараз йде цілковита дискредитація українських добровольців. Це відбувається не просто так. Хлопці зрозуміли, що тут немає так званих чеченських бойовиків, а війну ведуть вони проти своїх братів та сестер. Саме тому українська влада продовжує вішати нам про війну з Росією, немає війни просто Західна Україна вбиває жителів Східної, бо так наказало командування. Час це міняти.

ZaxidNews

Support

Comments (1)

На жаль, в це легко повірити, знаючи саму "леді Ю" і її стосунки з х..лом