Citak News

Tunga Alp - Newspaper from Turkey -

Published in Turkey - Political debates and analysis - 30 Jan 2016 03:49 - 8Merhaba değerli eTR vatandaşları,

eTürkiye'de kurulan 3. partinin bir üyesi olarak sizlere bir kaç kelime söz söylemek isterim. Şu anda gösterdiğim gibi ben partinin sıradan bir üyesi olarak sizlere seslenmek üzereyim. Partimizdeki herkesin söz hakkı mevcuttur. Bunu makale ile göstermeseler de parti bünyesinde diledikleri gibi dile getirebilirler. 


Partimiz kısa sürede üye sayısını büyük ölçüde artırdı. Sizlerin katılımıyla inşaallah daha iyi yerlere gelecektir. Peki partimize neden gelmelisiniz? Önce bundan biraz bahsedeyim. Nedir bu Milli Birlik? 

Milli Birlik Nedir?

Milli Birlik, toplayıcı ve birleştirici milliyetçilik anlayışıdır.Milletin bütün olması, bu bütünlük içinde ayırıcı ve bölücü unsurlara asla yer verilmemesi demektir. Ülkenin kurtuluşu, yaşaması, yükselmesi bu temel üzerine inşa edilmiştir. Bir toplumun varlığı ve saadeti ancak emelde ve isteklerini elde etmede, tam birlik halinde bulunmasına bağlıdır. 

Bizim de amacımız en sağlam temel üzerinden hareket edip kalıcı birliktelik kurmaktır. Oyuna katacağımız yeni üyelerin inşa edilen bu temel üzerinde yükselmesine katkı sağlamaktır. Sadece partimizde değil ülke yönetiminde, meclis yönetiminde ortak idealin peşinden gitmeye çalışmak asıl görevlerimiz olacaktır. 

http://img.webme.com/pic/y/yeniduzenpartisi/AkifErsoy.png

Ancak oyunun en başında birleştirici bir yapı kurabilirsek ülke bütünlüğünü devam ettirebiliriz. Bu güçlü yapıyı oluşturmak için uğraşmak gerekir. 
Mecliste aktif rol alacak oyuncu kitlesini partimiz bünyesinde toplayacağız ki ufkumuz açık olsun. Partimizde sadece milletvekili olanlar değil herkes söz sahibi olacak ki ülke hakkıyla yönetilebilsin. Önümüzdeki seçimlerden sonra meclis oturumlarının sağlıklı gerçekleştirilmesi için büyük çaba göstereceğiz. Bu oyunda bir kin oyunu istediği gibi yönetmesine karşı durup halkın ülkeyi yönetmesi konusunda çalışacağız. 


Milli birlik ve ortak ideal üzerine hareket edecek tüm vatandaşlarımızı Milli Birlik Partisi'ne davet ediyorum. 


http://img.webme.com/pic/y/yeniduzenpartisi/MBP.png

Support

EsdeathMelikSahserdengectiSandzak

Comments (8)

Güzel ifade etmişsin, eline sağlık, teşekkürler Smile
Yenilerede görev verin Wink
Eline sağlık "Birlikten kuvvet doğar"
Eline saglik Tunga Alp, Yarin Parti toplantimiz olacak. Gelmek isteyen lakin sorusu olanlar, kanalimiza girip sorularini bize iletebilirler. Parti kanalinin linki icin özel'den bana yazabilirsiniz.
v+s o7 eline sağlık
Oylandı.
oylandı o/
Oylandı, oyunda da olsa siyasi konularda her kesimden insana ihtiyaç var. Başarılar dilerim. o/