National economy

Published in Ukraine - Financial analysis - 26 Jan 2016 13:59 - 8

http://s22.postimg.org/3k26oqfpt/59ej_INZCrx4.jpg
Доброго вечора, шановне панство!
Сподіваюсь Ви сьогодні не промочили ноги як я і з хорошим настроєм сідаєте читати цю писанину. Не будем розтікатись милію по древу та перейдемо одразу до економіки.

Кредити для молоді, це необхідність яку розуміють більшість нашого віртуального суспільства, але проблема в тому, що гра нова і гравці у нас ще всі молоді плюс скарбниця майже порожня.
Керівництво України при всьому своєму бажанні не може забезпечити навіть мінімального рівня кредитування. Причина банальна - немає коштів.
Щоб пошвидше вийти з цієї патової ситуації уряд започатковує Благодійний фонд при міністерстві економіки.
Принцип роботи фонду:
- Міністр економіки виставляє на продаж державну валюту по курсу трохи нижче ринкового
https://pic.co.ua/images/2016/01/26/bf99c34634a6a1d4793d748d1c660aee.jpg
- Меценати купляють гривню по курсу 14,9 за один голд.
- Отриманий голд видається в якості кредитів іншим гравцям.

Умови надання кредиту:
    Українське громадянство
    Рівень вище 15.
    Активність
Кредити видаються під будь які цілі на термін від 1 до 7 днів у розмірі від 1 до 10 золота.
Відсотки не нараховуються.
Ботам, мультам і гравцям, що порушують правила кредити не видаються.

Подати заякву на отримання кредиту можна тут

Якщо Ви заможний гравець і Вам не байдуже доля віртуальної України, або Ви немаєте можливості чи бажання грати в цю забавку далі то саме час простягнути руку допомоги юним активним бійцям.
*Щоб долучитися до програми в якості мецената достатньо купити гривню на валютному ринку з пропозиції Мініста Економіки. Таким чином ваше золото стане частиную благодійного фонду з якого видаватимуться кредити.
З сторони організаторів гарантуємо щотижневу звітність, чесність та оперативність виконання заявок.
З повагою, Chronographer

Support

Hrono

Comments (8)

Скажу чесно - для багатьох гравців, котрим потрібен голд, 10 голд - це мало.. Але непоганий початок, молодці!)))
s16 sub 4 sub http://www.erevollution.com/ua/newspaper/1072 10 - ну... навіть не варта брати Wink
Не скажіть, за 10 голд можна побудувати ферму або пекарню. На даний час Мінекономрозвитку не має в своєму розпорядженні достатньо валюти і голду, щоб надавати більші кредити.
Цій грі навіть і місяця не має. Усі ми тут новачки. Я не бачу потреби у кредитуванні новачків. Принаймні в широкому загалі. Наприклад, я. За цей час я побудував другу пекарню (хоча можливо і не варто було), нещодавно розвинув тренувальну базу по другий рівень (довелося купувати за гривні три золота), створив газету. При цьому я не нав'язуюся з підпискою на свою газету, щоб отримати за це медальку, за яку дається 5 золота. Також у мене не має жодних рефералів, котрі також могли би давати золото. >>>
>> Що тут потрібно новачкам? Щоб були українські битві, в яких новачкам потрібно брати участь (як мінімум витрачати на це 500 енергії щодня). Це би піднімало загальну величину ураження за рідну країну (для медальки справжній патріот, відповідно отримується золото на розвиток тренувальної бази по 2-й рівень). Ну й спамити один-одного взаємною підпискою на газети задля золота від медальки. До того ж строк терміну новоприбулих надто малий. Не усіх прибулих з інших онлайн ігор можемо знати. Мається ризик, що золото новоприбулому дасте в позику, а він виявиться безвідповідальною недобросовісною людиною, полишить гру, не повернувши борг.
Треба 70G (+ ХХ0) щоб апнути Workout майданчик на макс. Без доната або ботів заробити стільки найближчим часом не реально.
Кредити вигідні. Наприклад, взявши 5-10 голд ви на тиждень швидше прокачали тренувальний центр. І через тиждень ви вже на 35 сили випереджаєте гравців з протилежного альянсу які зареєструвалися в той же день, що й ви. а це більший дамаг і більша вигода як вам так і країні.
liodianyq, ті 70 золота краще десятьом новачкам видати в позику, щоб вони розвинули тренувальну базу (ТБ) по другий рівень. Через деякий термін новоприбулі мають змогу повернути борг. Ніж видавати одній людині 70 золота на розвиток тренувальної бази (ТБ) по третій рівень. На моє бачення.