The Mordor News

rexu - Newspaper from Estonia -

Published in Estonia - Political debates and analysis - 30 Sep 2016 02:06 - 3

Kuigi ma juba mõni kuu eesti kodakondsust ei oma, käin sellegi poolest vaatamas , kuidas riiki arendatakse. Kõige kummastavam on, et nagu mängus, nii ka päris elus ei saa ma mõnedest eestimaalaste otsustes mitte mõhkugi aru. Mõni aeg tagasi taheti lausa prantsusmaast endale vaenlane teha. Õnneks see läbi ei läinud. Parem oleks, kui sõlmiksite prantsusmaaga hoopis liidu. kui kulda ei ole, siis võin selleks annetada. arvan, et käiksime siis tihedamalt eestil abis sõdimas. Vivat Estonia! Vivat France!

Support

Comments (3)

The NE law failed because two albanian bots stopped it. And as you can see from our mpps we arent getting any closer to france. We have chosen a path already and france is not on it
yeeh, its good. I need a situatsion when estonia france are friends
Eesti oli horvaatide ja hiljem albaanlaste poolt hõivatud. Tulin veidi aktiivsemalt tagasi ja õnneks suutsin trollid eemale peletada (MasterAltair on hetkel nt Horvaatias mõne poolt riigireeturiks tembeldatud, kuigi seda ülemäära tõsiselt võtma ka ei peaks). Kuna ühe regiooni vabastamiseks oli vaja kolm korda RW algatada ja end viimases lahingus ribadeks sõdida, siis oleme vaesed nagu püksinööbid ning abi on tõesti teretulnud.