EA News

Published in Turkey - First steps in eRevollution - 28 Sep 2016 02:46 - 25

Öncelikle herkese selamlar..

Türk Birlik Partisi olarak bu gün tamamen olarak yayına girmiş bulunuyoruz. 

Önceki adı Büyük Birlik Partisi olan partiyi, bu gün Türk Birlik Partisi olarak değiştirerek yolumuza yepyeni bir pencereden devam etme kararı aldık.. 

* Parti olarak en büyük hedefimiz,  güçlü ve tek yürek olmuş E-Türkiye nin gelişmesine ve hızla ilerlemesine büyük bir şekilde katkıda bulunmak..

* Partimiz içerisinde oyuna yeni başlayan, gelişmekte büyük çaba harcayan, E-Türkiyenin gelişmesi için katkıda bulunmaya çalışan herkese elimizdeki imkanlar doğrultusunda yardımlarda bulunacağız. Gerekli projeler, uygulamalar ortaya koyularak imkanı olmayanlara, elimizdeki imkanları güçlendirerek yardımcı olmaya çalışacağız.. 

*  Din- dil- ırk, mezhep ayırt etmeden, güçlü-güçsüz ayrımı yapmadan, içinde sadece  E-Türkiyenin gelişmesi ve yükselmesi için duygular barındıran herkesi bir çatı altında toplamaya çalışıyoruz.. 

* Baby kavramını bu partide sınırlandırıyoruz. Kardeş,arkadaş, dost, hacı, moruk gibi sınıflandırmalarla onlara bu oyunda bir oyuncu olduğunu herkesin aynı amaç altında bu oyunu oynadığını hatırlatmaya çalışıyoruz..

* Str'si düşük oyuncuların da meclise girebilmesi için yoğun çabalar harcayacağız. Onların da bu oyunda bir söz hakkı olması için gerçekten bu yükü kaldırabileceğini düşündüğümüz arkadaşları meclise sokabilmek için uğraşacağız. 

* Partimiz yeni açılmadığından (isim ve kabuk değiştiğinden) bu zamana kadar partide olupta MV çıkmayı bekleyen arkadaşlarımız için gerekli oyuncu çekim işlerimine hızlı bir kaynak harcanacak, en kısa sürede bu partininde mecliste söz hakkı sağlaması için elimizden gelen herşeyi yapacağımızı belirtmek isteriz.. 

-
Bütün bunlarla birlikte Partimizin asıl amacı E-Türkiye ye renk katmak ve  E-Türkiye nin gelişmesine ve hızla ilerlemesine büyük bir şekilde katkıda bulunmaktır.. 

Kurucu Üyelerimiz;

- Erkanakgndz
-  shngncc 
- hat hat

Partiye katılım için tıklayınız

Support

PenelopeePenelopeekeykubaTR

Comments (25)

pirinç
Gerekli her şey yazılmış zaten saol başkan
Hayırlı uğurlu olsun
Hayirli olsun
hayırlı olsun
Hayırlı olsun baskan o7 Smile
Hayırlı olsun.
Hayırlı olsun dostum o/
Teşekkürler arkadaşlar.
Unutmayalim. Bu parti BBP iken Erkanakgndz tarafindan TO lanarak (disardan gelip oylamayla ele gecirerek) TBP ye dönüştürülmüştür. Yani kurulus felan hikaye. Kendi ekibiyle parti kurmaya (altin harcamaya) kiyamayan ve beleşe konan bu ekibi kiniyorum.. Bu tür yollarla elde edecegi guc ilede biyerlere gelmenin basari sayilamayacagini basarsa bile haketmemis oldugunu ve yaptiginin emek hirsizligi oldugunu belirtmek isterim.
Oyun kuralları gereği, herkes parti adayı olma hakkına sahiptir. Parti adayı olan kişi isterse partinin adını değiştirebilir. Dışarıdan gelip oylamayla ele geçirildi diyorsun, arkadaş çevremi oyuna refli olarak davet edip oyun oynamalarını sağladım. Bunu bu oyunu oynayan herkes yapıyor. Bir daha aynı uslupla, sanki buralar babanın malıymış gibi konuşmaya devam edersen artık seni umursamamaya, görmemeye başlayacağım. Bir dahaki seçimde oylamaya katılırsın kazanırsan kazanırsın, bu kuyruk acısı çok fazla artık.
Yaptigin belesciligin yuzune vurulmasi uzerine senden de ancak bu uslup beklenirdi zaten. Madem TBP kuracaksin madem arkadas cevreni oyuna katip oynuyorsun git kendi partini kur. TBP ni kurup diledigin gibi yönetseydin.
V c
Arkadaşım adam akıllı konuşurmusun? Beleşçilik falan hayırdır yani? Bu partiyi sen para vererek mi aldın da şimdi senin malın gibi konuşuyorsun? Partiler hiç kimsenin babasının malı değildir. Parti lideri adayı olduk, oylamada kazandık, parti adını değiştirdik. Seni neden zorluyor bu kadar? Bir dahaki seçime girersin, kazanırsan adını değiştirirsin olur biter. Bir daha böyle uslupla konuşmazsan sevinirim. Zira tartışacak potansiyelde birisi bile değilsin gözümde.
Ben zaten 3 kurusluk partiye tenezzul eden biriyle tartisamam. Girmem munakasaya senin gibiyle. Bu yorumuda senin burayi nasil aldigini TBP yi nasil kurdugunu bilinmesi icin yaziyorum..
Sen mayıs ayından sonra partiyi Babur den aldıktan sonra, 4 ay boyunca girdiğin her oylamada kazanmışsın. 2 seçim öncesi El pursi seni oylamada geçiyordu da , şu an 3 kuruşluk parti için dediğin parti için TR sohbetinde partime el koyuyolar, dışarıdan alıyolar,TO yapıyolar partime dedin diye insanlar sana acıdı da dışarıdan oy getirip partiyi kazanmanı sağladılar. Sonraki seçimde Shngncc katıldı oylamaya. Ve çıktı kazandı. Sen kazandığında nasıl kimse sana tek kelime etmemişse, seninde şu an kimseye tek kelime etme hakkın yok. Arkadaşım oyun bu, katıldı kazandı neden bu kadar laf yapıyorsun? Sende partiyi 4 ay önce başkasından oylama ile almışsın, o halde sende 30 gold verip kendine parti kursaydın? Bak tek soru ile gümm.. Kısacası her şey çok açık ve çok net, refli olarak arkadaşlarımı oyuna davet ettim herkesin yaptığı gibi. Sen de refli olarak davet etmişsin 3 tane. Bu 3 oyda bu seçimde sana oy kullandı, sana kimse çıkıpta hayırdır dışardan oy getirdin dedi mi? demedi o halde sende demeyeceksin. Eğer multi olduğumu düşünüyorsan şikayet edersin, inceleniriz olur biter bu kadar kuru gürültüye gerek yok. Ha ayrıca şu 4 ayda bu partide ne yaptın? Koskoca 0.. Biz ise daha geleli 2 gün oldu 8 kişi partiye kazandırdık. Demek ki elimizi taşın altına koyabiliyormuşuz. Bak uzun uzun anlattım, daha da bir şey yazmayacağım sana. Hadi sana bol şanslar.
Hayırlı olsun
El pursi birilerinin fakesi partiyi bi sekilde tolayacaklardi chattekilerden oy istedim verdiler kaldi ki bu oyunda herkes chatte oy ister istedilerde ama senin yaptigin hazira konmayi kimse yapmadi. Ve Zaten el pursi o zaman bile cikip tek kelime etmemisti cunku oynamiyordu oyunu. Ha egerki icerden aktif biri aday olsaydi basimin ustunde yeri vardi. Bugun bile iceriden biri aday olsaydi da bana kalmasaydi keske. Ama senin yaptigina belescilik denir. Once gelip parti icin calissaydin birliktelik kurup bizimle birlikte hareket etseydinde sonra baskanligi alsaydin amenna haketti derdim. Ama sen once partiyi aldin sonra calismaya basladin. Ne bu ? İyi niyetmi. Ben partiye girdim gireli oyunda sadece bilgelider zamaninda 100 kisiye mesaj attim ve ne yazikki oyunda fake tavan yaptigi icin 20 kisi felan ancak geldi. Ama benim calismama laf edemezsin. Madem sen cok gucluydun gitseydin partini kursaydin. Kurmadin niye ? E beles var burda demi. Hazir 30 kisi paket. Sen ve ekibin gidin kendi partinizde oynayin. Bende zaten birdaha baskanlik dusunmuyorum partiyi eski uyelerden calisacak biri alsin. Ama senin gibilere kalmasin. Uyelerimizden biri olsun emegi gecmislerden olsun o alsin. Sen gibi sonradan gelene kalmasin.
HAN X çok konusuyon ama boş konusuyon Smile Tebrik ederim başarılar o7
Han x bak arkadaşım çok kibar bir dille ve Türkçe olarak yazıyorum. Aday olmak benim hakkımdı ve oldum. Oylamaya çıktık eşit şartlarda. Ister 100 ister 1000 kişiyi oyuna davet etmeye hakkımda var. Çünkü oyun kuralları dahilinde hareket ediyorum. Ve işin en normal yanı liderliği ben kazandım. A partisinden de aday olabilirdim B partisinden de ama ben bu partideydim ve bu partiden aday oldum. Bak yine kuyruk acını dillendiriyorsun. Seni isteselerdi seni secerlerdi. Şuan ben parti lideriyim ve lütfen saçma sapan imalarda bulunmayı bırak. Şimdi eğer ben bu oyuna aykırı bir şey yaptıysam herkese açık bir makale biri de çıkıp sen haksızsın desin. Değilim. Dedim ya aday olma hakkım vardı oldum alnımın akıyla da kazandım. Sanki ülke başkanlığını elinden almışım gibi kıvranıyorsun. Yapma bilader uzatma konuyu. Destekleyen herkese de teşekkür ederim Smile
ya derdiniz ne Laugh aday olmak herkesin hakkı ve seçilmekte yine doğal bir hak ele geçirme felan ne iş Laugh sen aday olup sen kazan o zaman sanki parti bu adamın üzerine sonsuza kadar zimmetlendi Laugh
o7 Han x ben de sana katılmıyorum boşa tatava yapıyorsun
Ne kadar da din, dil, ırk ayrımı göstermeyen bir parti.
Nerede bu ayrımı göstermişiz?
ee sonuç.. BAN BAN BAN BAN BAN BAN