Something Cool

Published in Turkey - Political debates and analysis - 23 Jan 2016 08:41 - 9

 Merhaba değerli MTP üyeleri ve eTürkiye halkı

http://i66.pic.com/14ctyxd.jpg

 Öncelikle oyun yeni başladığı ve MTP'ye değerli kardeşim muratba'nın davetiyle geldiğim için herhangi bir siyasi çekişme içinde olmayacağımı belirtmek isterim. Bu sepeble, eğer beni parti başkanlığına layık görürseniz çalışmalarımı ten de tanıdığınız MTP'nin kurucusu muratba ile koordineli olarak yürüteceğim.

Misyonumuz teki Yeni Parti'de de olduğu gibi babylere yani oyuna yeni başlayara partimizin kaynakları ölçüsünde yardımcı olmak olacak ve bu arkadaşlarımızı -özellikle MTP mensubu olanları- elimizden geldiğince oyunda
 tutmaya çalışacağız. Partiye üye kazandırma konusunda, çatışma ortamı yaratmak istemediğim için diğer parti üyelerine karşı çok ısrarcı olmayacağım ancak zaten ışığı gören arkadaşların geleceğini düşünüyorum :) Zira sizin de gördüğünüz üzere kapımız her görüşten insana açık.

ETürkiye Başkanlığı seçimiyle ilgili olarak, henüz bu konuda konuşmanın erken olduğunu düşünüyorum ancak daha önce de belirttiğim gibi siyasi çekişme içinde olmayacağım, en azından buna sebep olan kişi olmak istemiyorum. Zaten başkan adayı olursam da görüldüğü üzere partimizin mevcut oy potansiyeli ülkede ikilik yaratmaya pek müsait değil, şimdilik :)

Atladığım bir konu varsa affedin lütfen zira ilk defa milletvekilliği dışında bir şeye aday oluyorum :)

Esen kalın.

                Milli Toplum Partisi Başkan Adayı Sultan Haydar BaşSupport

HunnuhHunnuh

Comments (9)

pirinç
You have successfully donated.
ikinç Smile
Yazı fontunu büyütür müsün, göz bebeklerim büyüdü Smile Adaylığını tebrik eder, üçünç salımını beklerim
pirinci zor salıyoruz Laugh fontu zaten büyük de sadece başlık büyük görünüyor niyeyse. bakıcam yine de geribildirim için sağol Smile
v
Tam destek. Haydar baskan, secilmis kisi.
v basarilar Smile
sub/vote