Elite writers

Published in Ukraine - First steps in eRevollution - 21 Jan 2016 06:55 - 2

Привіт всім!  До вашої уваги останні оновлення.

В цьому виданні ви прочитаєте чому МИ потребуємо ВАС та що ви можете зробити, щоб допомогти нам! Разом з усіма змінами, що зроблені та будуть зроблені... Що ж почнімо!

МИ ПОТРЕБУЄМО ВАС!

Ми шукаємо людей які мають достатньо сміливості та лінгвістичних навичок, щоб перекласти гру вашою рідною мовою! Якщо ви вважаєте, що підходите для цього, пишіть нам: erevollutiongame@gmail.com

ВІЙСЬКОВИЙ МОДУЛЬ в стані ЗМІН

За вихідні ми зрозуміли важливу річ: нинішній військовий модуль лайно. Він потребує великих змін. Так що зараз військовий модуль в стані змін. Ось список змін і доповнень які ви зможете побачити найближчим часом:

Блокування: якщо пінгвіни раптово атакували полярних ведмедів в Арктичному колі і перемагають, то ведмеді будуть захищені від нападу протягом 24 годин і пінгвіни будуть мати цей час, щоб напасти знову. Якщо пінгвіни лінуються і не нападають, то після цього будь-хто може вільно атакувати. З іншого боку, якщо ведмеді виграли, то мають 24 години, щоб чинити опір і вторгнутись на територію пінгвінів.

Битва в 3 хвилі: пінгвіни добре роблять одну справу, але не можуть справитись з кількома, тому ми зробили битву простішою. Скоро битва буде проходити в три хвилі: "хвиля зброї", "хвиля танків" і "хвиля вертольотів". Тож пінгвіни зможуть стріляти один в одного, поки не закінчаться патрони,  поітм сісти у свої танки, а після піднятись у небо на своїх вертольотах.

Якщо пінгвіни перемогли в 2 з 3 хвиль (або більше!) вони виграли битву!

Військова мапа: пінгвіни не можуть спланувати розумну атаку на білих ведмедів, тому що поки немає карти. Однак вони працювали дуже наполегливо і ДУЖЕ СКОРО вона з'явиться!!!

Витрати на атаку: щоб атакувати білих ведмедів, пінгвінам потрібно витратити 20 золотих.  Пінгвіни помудрували і знайшли спосіб зменшити витрати! Тепер це коштує ЛИШЕ 10 ЗОЛОТИХ.

БІДНІ КРАЇНИ
На жаль, є деякі несправності в тому, як країни влаштовані. На щастя, деякі аспекти вже були поправлені... або будуть виправлені протягом декількох днів!

Скарбниця: Друкування валюти вдосконалено! Тепер за одиницю золота можна надрукувати 200 національної валюти. Тепер ви скажете: "Але я вже надрукував валюту за старим курсом! Що ж мені робити?". Відповідаю: "магічним чином сума в вашій скарбниці буде змінена відповідно до нового курсу".

Оновлення: Тепер 50% золота за придбану для торгівлі ліцензію йде в скарбницю країни для якої куплялась ліцензія.

Оновлення 2: При створенні компанії, як і при її модернізації (апгрейді)  10% золота йде в скарбницю країни.

Оновлення 3: Вартість переїздів зменшено з 1 золота до 0.4 золота.

На цьому все! Сподіваємось, вам сподобались оновлення!

Над перекладом для вас працював 
Mekkanism.

Support

Kagarl

Comments (2)

Вот
Коли точно мапа буде? Ніхто не вкурсі?