High Heavens Tribune

lmperius - Newspaper from Turkey -

Published in Turkey - Warfare analysis - 20 Jan 2016 12:36 - 6

Merhaba, oyuna gelen güncellemelerle ilgili admin bir makale yayınladı. Makaleyi anlaşılır bir şekilde çevirmeye çalıştım.

Admin metafor olarak penguenler vs kutup ayıları yapmış ama ben anlaşılır olması açısından Sırbistan vs Türkiye olarak örneklendiriyorum.

SALDIRI ENGELLEME
Örneğin Sırbistan Türkiye'nin Ege bölgesine saldırır ve kazanırsa Türkiye 24 saat süreyle Sırbistan'a saldıramıyor. Savunan taraf (Türkiye) kazandığı taktirde ise saldıran taraf (Sırbistan) 24 saat süreyle cephe açamıyor.

3 AŞAMALI SAVAŞ
Savaşlar silah, tank ve helikopter saldırıları olarak 3 dalga şeklinde olacak. Her silah değerli yani. (admine bu sistemin ne zaman geleceğiyle ilgili mail attım,  bu savaş sistemi için gelen tek öneriydi fakat oyuncular pek beğenmedi, bu yüzden yakın bir zamanda eklenmeyecek diye cevapladı.)

SAVAŞ HARİTASI
ÇOK yakın bir zamanda savaş haritası oyuna eklenecek.

SAVAŞ AÇMA BEDELİ
Savaş açma bedeli bildiğiniz gibi 20 gold idi. Artık 10 gold.

ETKİSİZ ÜLKELER
Hazine: Issue Money yöntemiyle devlet 1 gold karşılığı 100cc basabiliyordu. Artık 1 gold karşılığında 200cc basabilecek.
Ülke Lisansı: Eğer bir ülkeden lisans satın alırsanız ödediğiniz 20 goldun %50'si olan 10 gold o ülkenin hazinesine aktarılacak.
Fabrika Kurma: Eğer bir ülkede fabrika kurarsanız ödediğiniz tutarın %10'u o ülkenin hazinesine aktarılacak. Buna fabrika seviye yükseltmeleri de dahil.
Seyahat Bedeli: Seyahat bedeli bildiğiniz gibi 1 gold idi. Artık 0.4 gold.

Support

Comments (6)

v
ellerine sağlık vote
ellerine sağlık
v eline sağlık
Voted
v10 s146