High Heavens Tribune

lmperius - Newspaper from Turkey -

Published in Turkey - Financial analysis - 20 Jan 2016 07:01 - 11

Merhaba arkadaşlar,

Devlet desteğiyle goldlarınızı bozdurarak Türk Lirası'na çevirebilirsiniz. 

Bunun için;

Bozdurmak istediğiniz gold miktarını bana ( http://www.erevollution.com/en/profile/1581 ) gönderip screenshot'unu almanız,
Bu linke tıklayarak Gold Bozdurma Formunu doldurmanız gerekmektedir.

KURALLAR & ŞARTLAR

*1 gold değeri 200 Türk Lirası'dır.

*ÖDEMELER ISSUE MONEY YASASI GEÇTİKTEN SONRA YAPILACAKTIR. HEMEN DEĞİL. Eğer yasa geçtikten sonra gelen para yeterli olmazsa bir sonraki yasayı beklemek zorundasınız.

*Bozdurulabilecek gold üst limiti elimizdeki CC azlığı nedeniyle şu an için kişi başına 3'tür. İlerleyen zamanlarda bu limit gidişata göre artacaktır.

Support

Comments (11)

Oylandı.
votado
Vot..
oylandı
oylandı
oy
bence saçma ereple kıyaslayıp oynuyorsunuz . 1 gold karşılığı 200cc verirsen çok para basman gerekecek her yer para doldumu değersiz bir parayla oynamak zorunda kalırsın . ilerde gelecek diğer hükümetler bu 200 ccverilip 1 gold alınan parayı 20 gold verip alacak .
şöylede bir durum var bu oyunda bilet yok seyyahat 40 cc. yukarda yazdıklarımda geçerliliğini yitirmiş durumda . bu oyunda serbest piyasa yok demekkki erep gibi burdada dişardan müdahale olacak malesef boşuna tıklıyoruz
altun mu var olm?..xd
İyi de bize gold lazım değil mi? CCyi ne yapacağım ben. Binalarımı yükseltmem lazım ve gold gerekli. Ortalığı cc yapacaksınız değersiz bir para birimimiz olacak. Ayrıca neden bunu eğitim bakanlığı düzenliyor ekonomi bakanlığımız yok mu?
Tekarofun dedikleri mantikli geliyor kulaga...