Arca NEWS

arca7 - Newspaper from Latvia -

Published in Latvia - Political debates and analysis - 20 Jan 2016 04:55 - 3

Sveiki tautieši,
Tātad kā jau zināms pēc visiem apskatāmiem likumiem, tad 6.dienā šajā spēlē es kļuvu par Latvijas prezidentu (CP).

Līdz šim mani darbi bijuši sekojoši:

1) Esmu nodibinājis kontaktus ar Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Ēģiptes, Indijas un Polijas vadītājiem un ar visiem ir panākta teorētiska vienošanās par draudzīgām attiecībām.

2) Esmu izsludinājis vairākus likumprojektus, kuri ir apstiprināti un ir veiktas sekojošas idejas:
2.1)  3000LVL izņemšanu no valsts kases, kas nozīmē, lai iepludinātu valūtu tirgū - vēl gan apspriežos ar dažiem elites spēlētājiem kā to labāk darīt. Pagaidām ir ielikti 1000 LVL monetary market, lai visiem būtu pieejama valūta par tādu cenu, lai neuzrastos kāds ārzemnieks, kas nopērk visu un uz reiz. Ja kādam ir kāds labs ieteikums - dodiet ziņu, uzklausīšu jebkuru padomu, lai iekustinātu mūsu iekšējo tirgu!
2.2) Kara un NE pieteikšana Baltkrievijai, kas izmaksāja mums 20g novalsts kases par kara pieteikumu. Ņemot vērā, ka Baltkrieviem ir diezgan daudz ēdiena ražošanas bonusu, tad mums viņu reģioni nāks tikai par labu attīstībai! Pirms šī likumprojekta palaišanas gaisā tika saņemti akcepti no visām 1. punktā minētajām valstīm (izņemot protams Ēģipti un Indiju, jo diezvai viņiem interesē daži reģioni austrumeiropā)
2.3) 110 gold izņemšana no valsts kases... Jāatzīstas, ka kamēr vēl nebiju prezidents bija tāda akūta vajadzība tikt pie Militārās Vienības, jo gar degunu mums gāja 1 enerģijas batons un 1 bazuka dienā. Tad nu daži aktīvisti sametās un no šiem 110g likās diezgan godīgi, ka šāda valstiski svarīga veidojuma izveidošanai atmaksājam ieguldītājiem atpakaļ vismaz to, ko viņi ir ieguldījuši un cerams, tas viņiem palīdzēs attīstīties individuāli!
2.3.1) Joprojām ir palikuši 70g, kuri ir uz mana konta, kas reāli skaitās valsts līdzekļi un novērojot valstī trūkstošo food, šķiet, ka nāksies ieguldīt to veidojot food ražotnes uz kāda no kontiem... Šeit gan vēl līdz galam viss nav izdomāts, bet jādomā ir ātri, jo katra diena bez food ir zaudējums attīstībā, tāpēc varu pastāstīt par pagaidām esošo aptuveno ideju. Uztaisam Food raw ražotni (iespējams Q5 par 35g) un par pārējo Food ražotnes vai arī uztaisam kādu augstākas kvalitātes ražotni un izdalam visiem kas prasa MU feedos ēdienu, lai varētu karot, attīstīties un sasniegt jaunus līmeņus (protams dozēti), bet vai tas tā darbosies vēl neesmu paspējis pasimulēt situācijas, bet arī šeit, ja kādam ir kādi labi ietiekumi tad varētu ieteikt.
2.3.1.1) Sakarā ar šo ideju varētu būt tā, ka CP (šajā gadījumā es) izveido šīs food ražotnes un pieņem darbā arī darbiniekus, lai varētu "iepludināt tautā" izņemtās valūtas, kas minētas 2.1 punktā.

Kā vēl vienu darbu varu nosaukt MPP noslēgšanu ar Franciju, bet tas notika vairāk jau neatkarīgi no manis kā CP un tā pat nebija mana ideja, bet principā noderēs, jo Francijā ir diezgan aktīvi karotāji!

Jebkurā gadījumā šie ir izdarīties darbi un es gaidu jebkādas atsauksmes un ieteikumus. Arī kritiku, bet lūgšu atcerēties, ka par 2.3.1 punktu nekādi galēji lēmumi vēl nav pieņemti, tāpēc ar lielāko prieku pieņemšu palīdzību no Jums, ja būs kāda labāka ideja.

Vēl aktuāla problēma Latvijā ir likumprojektu izsludināšana, jo šobrīd mums ir aktīvi 2 kongresmeņi, kuriem bija katram pa 2 likumprojektu izsludināšanas iespējām un man kā CP bija 5 uzsākšanas, ja paskaitam, tad man vairs ir palicis tikai 1 likumprojekts un pagaidām esmu nolēmis to pieturēt nebaltām dienām vai kāda MPP noslēgšanai, ja Balkrievijas kariņš īsti nesanāk...

Ar cieņu,
Latvijas prezidents,
arca7

Support

Comments (3)

Uztaisi Raw un tirgo savējiem zem tirgus cenas jo liekas ka visiem ir food factory jau un tiem kam nav 10 goldus savakt nav lielas problemas
Hail Latvia Hail France
Atsauksmes ir pozitīvas Smile paldies par 10g man visa ta barības ražošana sprūst pret noliktavas izmēru un spēles stulbumu, ka jāražo 2 piegājienos pa priekšu FRM, un tikai tad pašas bulkas par tām ražotnēm 1vai 2 Laugh, laikam jau ir jēga, bet strādāt jābrauc uz Lietuvu, taču atkal viss atdursies pret noliktavu, piem LT pats un 4 darbinieki saražos 2,5k (laikam) graudus, kur to liksi? tātad, jātaisa 1q5 graudnīca un 9k noliktava, un viss saražotais jāliek LV tirgū, pa saprātīgu cenu. Tad gan paši gan sveši varētu iepirkties. lielāka problēma varētu būt ar strādniekiem, no mēs te vispār kādi 8-10 aktīvie